PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=530732}
6,6 153 608
ocen
6,6 10 1 153608
5,9 19
ocen krytyków
Zanim odejdą wody
powrót do forum filmu Zanim odejdą wody

Nie poczułam tego filmu. Dotrwałam tylko 30 minut, bo totalnie mnie znudził, ani razu się nie
zaśmiałam. Chyba nie mój humor ;/

ocenił(a) film na 10
zozolek297

Ty po prostu nie masz humoru

ocenił(a) film na 5
karbaro

Ma bo każdy jakiś ma, niekoniecznie taki jak ty

ocenił(a) film na 2
zozolek297

Mnie tez sie zupelnie nie podobal. Nie odnotowalam ani jednego smiesznego momentu. Ocenilam ten film na 2 tylko dlatego, ze lubie Roberta Downeya Jr i generalnie za calkiem niezla gre aktorska. Problemem tego filmu jest scenariusz, ktory mnie irytowal zamiast bawic

zozolek297

Dokłądnie... oglądałem powiedzmy pod przymusem ze znajomymi i niestety jestem zbyt dobrze wychowany żeby wstać, powiedzieć "co to kur... za gówno" i wyjść. Przecież ten brodaty koleś to chyba najbardziej irytująca postać w historii kina! co w połączeniu z żenująco niskim poziomem satyry wywoływało u mnie zwyczajne wkur..ienie zamiast mnie bawić. Czasami daje szansę amerykańskim produkcjom komediowym, po czym za każdym razem przysięgam sobie że więcej tego nie zrobię.... Serio - jak można się śmiać z tego, że koleś się masturbuje w obecności innego faceta - przecież to jest zwyczajnie obleśne i chamskie.

ocenił(a) film na 5
infrared118

Zgadzam się, w Twojej opinii zapomniałeś wspomnieć o obleśnym psie waligrusze.

ocenił(a) film na 5
zozolek297

.Upy nie urywa, mało śmieszny, ot przeciętniak na jeden raz, obejrzeć i zapomnieć. Amen

ocenił(a) film na 5
zozolek297

zgadzam się, film nudny. Na plus tylko motyw podróży, scena w samochodzie z marihuaną i piesek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones