PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723705}

Zanim się pojawiłeś

Me Before You
7,5 186 131
ocen
7,5 10 1 186131
4,9 10
ocen krytyków
Zanim się pojawiłeś
powrót do forum filmu Zanim się pojawiłeś

Zwiastun jest świetny. Mam nadzieję, że prze obejrzeniem uda mi się jeszcze przeczytać książkę.

ScarlettBray

Też mam taką nadzieję

ScarlettBray

Zróbcie to... Książkę czytałam do rana i po prostu... tyle co ja się naśmiałam i napłakałam nad książką to nigdy w życiu tak nie miałam... czasami śmiałam się jak wariatka, a kiedy ryczałam, to aż spazmów dostawałam... nigdy żadna książka nie podziałała na mnie aż tak mocno.

ScarlettBray

Książka jest po prostu przecudna, aż boję się pójść do kina na jej ekranizację z obawy, że straci ona wtedy cały swoje piękno.

ocenił(a) film na 6
ScarlettBray

czekam na wznowienie, bo na allegro to stare wydania chodzą po 90 zł za nieużywaną, a po 50 zł za używaną!

manowce

Ja mam tę książkę w formacie pdf, gdyby ktoś chciał to proszę o kontakt.

ocenił(a) film na 8
przygodzka1

Witam jesli to nie problem to prosze o przeslanie stokrotka306@wp.pl

ScarlettBray

Tak tak, trzeba dorwać książkę. Wygrzebię ją choćby spod ziemi xD

ocenił(a) film na 8
Bonesss

Na kogo to ja trafiłam :P

Sowasu

Kochana moja ;***

ocenił(a) film na 8
Bonesss

Jednak gust filmowy to mamy podobny :D

Sowasu

No oczywiście. Film zapowiada się naprawdę dobrze. Szkoda, że trzeba tak długo na niego czekać.
Ech, jaki ten Filmweb mały..

ocenił(a) film na 8
Bonesss

Dokładnie, ale myślę, że jakoś doczekamy do czerwca ;)
Oj mały, mały :p

ocenił(a) film na 8
ScarlettBray

ksiązka ma taki sam tytuł ?

tosia90

Tak, Zanim się pojawiłeś Jojo Moyes.
A co do zwiastunów-mam wrażenieże mozna z nich już skleić cały film ;)

ocenił(a) film na 8
ScarlettBray

Książkę przeczytałam w 2 dni, rycze juz na zwiastunie. To ciekawe, co mnie czeka na samym filmie...

ocenił(a) film na 7
gabi1810

Hej! Właśnie skończyłem książkę,czytałem na równo ze swoją młodszą sisotrą ! Jednym tchem 405 stron jak jeden oddech ! !naprawdę warto przczytać ! Mogę przesłać wam @jeśli tylko chcecie, pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
filpoosek

Ja chetnie przeczytam! wiczka345 @gmail.com :) Dziekuje!

ocenił(a) film na 7
Misiaaqq

Cześć, chciałem dziś wysłać, ale pokazuje mi, że błędny adres mailowy :(

ocenił(a) film na 10
filpoosek

:o jak to? to spróbuj na deszcztozlo@gmail.com :<

ocenił(a) film na 10
Misiaaqq

spróbuj jeszcze raz na wiczka345@gmail.com , była wyżej spacja między ' wiczka3345 ' a ' @' XD może dlatego, nie wiem.

ocenił(a) film na 9
ScarlettBray

przeczytałam KIEDY ODSZEDŁEŚ i zastanawiam sie i czy ta ksiazka zostanie sfilmowana .... wg mnie byloby warto
jasne bez Willa to nie to samo ale nowa historia, nowe przygody i zwariowana rodzinka ... książka dużo daje , mnie na pewno , nowe postaci, nowe lub nawet odswiezone losy postaci z pierwszej ksiazki

co nowego: uwaga to może być odczytane jako spoiler


jak wygląda swiat po Willu ? dla Lou , dla Stephena , dla Nathana , dla Camili i dla wielu innych
czy żałoba kiedys ich opusci?
czy Lou znajdzie sposób by dobrze żyć, po prostu żyć...no na poczatek pracuje w barze na lotnisku łazi po gzymsie na dachu budynku w ktorym mieszka i spada kilka pienter na....leżak na balkonie sąsiada....takie rzeczy tylko Lou i tu zaczyna sie prawdziwa przygoda



bardzo bym chciala zobaczyc ten film , książka ma duża szanse powielic rekodr swojej poprzedniczki zaczelam rano skonczylam po poludniu dla mnie cudo, choc mialam książke w domu pare dni i balam sie zacząć , zniszczyc wrazenia po pierwszej historii , bo jak on nie zyje to co moze byc zlego

ocenił(a) film na 6
ScarlettBray

Nie polecam czytać książki przed filmem. Film jest ok, ale postacie są mocno spłycone, szczególnie główna bohaterka, która w filmie jest przedstawiona jako wycukierkowana laleczka, a w książce ma przeszłość i mimo nudnego życia trochę charakteru. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones