PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723705}

Zanim się pojawiłeś

Me Before You
7,5 186 365
ocen
7,5 10 1 186365
5,4 14
ocen krytyków
Zanim się pojawiłeś
powrót do forum filmu Zanim się pojawiłeś

Jestem w takim związku z chłopakiem w takim stanie. Nie musimy więc iść na to do kina, przeżywamy swoją romantyczna historię. Ale... nawet jak chcemy iść na coś do kina to nie mamy jak... kina w Polsce są niedostosowane (tylko w 1 rzędzie miejsce na wózek). Oglądają ten film wyobraźcie sobie, że takie pary są nie tylko na ekranie i że właśnie marzą o tym, co teraz robicie - pójściu do kina. Gdyby bohater żył w Polsce i spytał ją "czy mogę Cię gdzieś zabrać?" by się rozczarował.... no chyba, że nie mam racji i miejsca w 1 rzędzie są okej, a ja przesadzam... ktoś tak oglądał?

ocenił(a) film na 7
celika

ja oglądałem w 4, zawsze Lubie blisko, choć większość nie lubi. Ale jak będę w pierwszym to dam znać.

celika

oglądałem kiedyś w drugim rzędzie, z brzega, w dodatku był to seans 3D. Jak dla mnie jest lepiej niż na końcu ale gorzej niż w połowie.

Darq85

Dzięki za odpowiedzi :) fajnie, że komuś się chciało coś napisać. Marzymy o wyjściu do kina, ale nie po to by się rozczarować seansem w pierwszym rzędzie, co niesyty jest w większości kin jedyna opcją. Ale miło słyszeć, że może nie być tak źle. Zauważyłam też, jak sama chodzę do kina, że w Cinema City chyba siedzenia są bliżej ekranu niż np. w Multikinie. A Ty gdzie byłeś?

Aha. Dobrze, że na tym filmie z ukochanym nie byłam (kto zna końcówkę to wie). Pisząc to nie wiedziałam do końca o czym ten film jest i teraz tak dziwnie, pisze o problemie z pójściem do kina po obejrzeniu zwiastunu, jakie to niby w filmie proste dla takiej pary gdzieś iść... a oni mieli większe problemy niż kino (ostateczny wybór Willa), których na szczęście nie mam.

celika

wydaje mi się że to było kino Helios

celika

skoro osoba na wózku może się dostać do kina i na salę bez wnoszenia, to znaczy, że takie miejsca są dostosowane.

ocenił(a) film na 7
celika

Ja 2 razy siedziałem w pierwszym rzędzie. Raz na bardzo dużej sali z bardzo dużym ekranem i było źle. Głowa mi chodziła jak podczas meczu tenisa.
Drugim razem na małej sali z małym ekranem i pierwszy rząd to była jedna dobra opcja wtedy :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones