PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723705}

Zanim się pojawiłeś

Me Before You
7,5 186 330
ocen
7,5 10 1 186330
5,4 14
ocen krytyków
Zanim się pojawiłeś
powrót do forum filmu Zanim się pojawiłeś

Mam nadzieję, że ten film będzie tak dobry jak "Love, Rossie" ':) Dobra obsada więc czekam z niecierpliwością

ocenił(a) film na 6
azula12

Jeśli będzie tak dobry jak ''Love Rosie'' to wole się nie zbliżać.

ocenił(a) film na 8
persse

miejmy nadzieję,że tak nie będzie!

ocenił(a) film na 4
persse

@persse w końcu ktoś kto mnie rozumie

persse

Dziekuje,myslalam ze cos ze mna nie tak bo sie wszyscy dookola zachwycaja Love,Rosie a ja ledwo dotrwalam do konca i mnie oczy bolaly od przewracania nimi w trakcie;)

ocenił(a) film na 1
fionia

Dokładnie, dokładnie..
A po obejrzeniu obu filmów: to gniot i to gniot, choć każdy w inny sposób.
Nieobejrzenie tych filmów byłoby zaoszczędzeniem jakiś 212 minut mojego życia.

ocenił(a) film na 7
azula12

To będzie totalnie nie w stylu "Love, Rosie". Przeczytałam książkę i już wiem, że na ten film nie dam rady pójść do kina.

ocenił(a) film na 4
zitunia

ksiazka az tak slaba? w sumie zwiastun zdradza caly film:/

ocenił(a) film na 7
MegaTM

Nie "slaba", ale wiesz od połowy, że nie będzie happy endu i jest smutna, coś w stylu Sparksa. Ja na smutne filmy nie chodze do kina, bo pozniej tylko siąkam nosem i mi głupio:P

ocenił(a) film na 4
zitunia

omg a ja za pol miesiaca ide z taka, co przezywa kazdy film cala soba... ryzykowac, czy jednak z nia na to nie isc?:D

ocenił(a) film na 7
MegaTM

Nie idź:D Poczekaj do sierpnia na "Suiside squad":)

ocenił(a) film na 4
zitunia

czekam,ale to nie film dla niej :/

ocenił(a) film na 7
MegaTM

To jeśli chcesz wiedzieć, z czym będziesz mieć do czynienia, obejrzyj sobie "Najdłuższą podróż" i załóż nieszczęśliwy koniec :D

azula12

jestem na świeżo po seansie i 'Me Before You' jest o niebo lepszy od 'Love, Rosie' oceniony i tak oceniony tutaj u mnie na 8.

film pięknie zrealizowany, fantastyczna ścieżka dźwiękowa, przezabawny i wzruszający (u mnie na sali było mnóstwo śmiechu, a potem na przemian ze śmiechem słychać było pociąganie nosem - ostatecznie wszyscy wyszli z zapuchniętymi od płaczu oczami) plus wspaniała obsada, w szczególności oczywiście główni bohaterowie, wg. mnie fantastycznie dobrani.

w 'Love, Rosie' bardzo podobał mi się duet Collins & Claflin, ale duet Clarke&Clafin ... jak pisałam na początku, "Me Before You" jest o niebo lepsze od i tak świetnego "Love, Rosie". nie lubię ekranizacji, zwłaszcza moich ulubionych książek, i zawsze surowo je oceniam, ale ten film jest tak fantastyczny że trudno mi powiedzieć co bardziej mi się podoba: film czy książka. jestem zachwycona. polecam ogromnie! :)

azula12

o jak wrażenia?
wg mnie love rosie zabawniejszy, w me before you film trochę nadrabia zakonczeniem bo sytuacja humorystyczne strasznie słabe

ocenił(a) film na 8
azula12

Po obejrzeniu go mogę przyznać że jest lepszy :)

azula12

Oby nie tamten film był mega słaby...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones