PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723705}

7,5 10 1 186359
5,4 14
ocen krytyków
Zanim się pojawiłeś
Do "Nietykalnych" dodać odrobinę "Pretty Woman" i szczodrze podlać sosem z "Love Story" – tak w skrócie... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

"Zanim się pojawiłeś" z pewnością Was nie zaskoczy, ponieważ zgodnie z przypuszczeniami jest tendencyjnym oraz przewidywalnym romansem zrealizowanym według podręcznikowych schematów, jednakże nawet przy tych wadach, stanowi dzieło godne polecenia, które zostało zrealizowane z ogromną pasją, a historia, chociaż znana, bawi i wzrusza jednocześnie, przekonując do siebie prawdziwymi emocjami oraz zwykłymi ludzkimi pragnieniami czy pożądaniami. Zaciekawieni? więcej
Po czterech latach "Zanim się pojawiłeś" doczekał się miejsca w kinematografii. Co więcej, na plakacie filmu znaleźć można dobrze znane wszystkim nazwiska. Co kryje się więc pod tą estetycznie dopracowaną przykrywką? więcej
"Zanim się pojawiłeś" ma wszystko, czego potrzebuje solidny melodramat – to słodko-gorzki film, który będziesz oglądać z uśmiechem na twarzy, jednocześnie zalewając się łzami. więcej
Po wielu latach żenujących filmów o miłości doczekaliśmy się w końcu historii, która naprawdę porusza serce i umysł. Historia o prawdziwym życiu, o miłości ludzi, którzy wydają się pochodzić z innych planet, a także o cierpieniu, jakie powoduje choroba. Ale czy na pewno ten film przedstawił całą tę opowieść właściwie? więcej