PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1093}

Zapach kobiety

Scent of a Woman
8,1 365 778
ocen
8,1 10 1 365778
7,1 34
oceny krytyków
Zapach kobiety
powrót do forum filmu Zapach kobiety

Rewelacja...

ocenił(a) film na 10

Aż się łezka w oku kreci.
Takich filmów już nie robią. Genialnie zagrany, z takim przesłaniem i morałem.... tak dużo
mówiący o życiu.
Al zagrał niewidomego lepiej niż zrobił by to sam niewidomy.
Film pod każdym względem genialny, uważam że to najlepszy film jaki w życiu widziałem.
szczerze to każdy powinien go obejrzeć.

ocenił(a) film na 9
Feelson

dokładnie zgadzam się, kiedy obejrzałem ten film pamientam po napisach przez następne 3 godziny rozmyślałem o nim i wsąpiła we mnia jakaś "duma" czy coś nie potrafie tego opisach i mówie kurde muszę się zmienić inaczej podejść do życia normalnie żaden film nie wpłynął tak na moje uczucia. Śmiało można nazwać arcydziełem ten film, choć nie wiem czy inni też czuli takie coś jak ja. Skłania do refleksji jak najbardziej. A ostatnia scena w sądzie, jak mówi że przyszedł by tu z bazooka, coś pięknego.

ocenił(a) film na 10
Kubyra

podzielam opinię, najpiękniejszy film, jaki w życiu widziałam, który jednocześnie jest także tragiczny. Ciężko jest obejrzeć go bez emocji. :)

ocenił(a) film na 10
Kubyra

Myślę, że jesteś młody, ale mądry! Ja jestem już nieźle stara, a ten film odebrałam tak samo! Obejrzałam i nie mogłam przestać myśleć o nim! Mówię sobie -babo, nie daj się, trzeba walczyć o prawdę, o rację, o sprawiedliwość! Są jeszcze ludzie, którzy w to wierzą, więc warto walczyć! Ten film to impuls do życia, do działania, do walki, by nie zwyciężyły takie łachudry, jak ten koleś w filmie, który wobec trudności natychmiast schował się za bogatego tatusia, wszarz, gówniarz jeden! I Al Pacino zwyciężył! No... a ta jego ostatnia rozmowa z kobietą... ! To powala na kolana! Ludzie - jak się cieszę, że są jeszcze takie filmy! I mam nadzieję, że to nie tylko filmy. W życiu też tak bywa, tylko trzeba bardzo chcieć! Pozdrawiam.

Feelson

Uwielbiam ten film i często do niego wracam:) W życiu są różne chwile, a ten film zdecydowanie jest o tym: " że nie ważne co by się stało , zawsze można się podnieść ". Trzeba tylko chcieć:):):)!!!

ocenił(a) film na 10
dominika_gogolek

na poczatku testowal dzieciaka zeby sprzedal ale mlody nie dal sie wkrecic i takie cos sie ceni :)) śmierć konfidentom i kufwą

ocenił(a) film na 10
Feelson

Piękny, też czułam dumę po obejrzeniu. Przez ostatnie pół godziny filmu wzruszałam się, płakałam i cieszyłam z najpiękniejszego finału w historii kina. Idealny!

ocenił(a) film na 7
__luthien__

Przecież w ostatnie pół godziny wchodzi najbardziej daremne przemówienie jakie można obejrzeć w kinie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones