PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122832}

Zaplątani

Tangled
7,6 221 949
ocen
7,6 10 1 221949
7,0 19
ocen krytyków
Zaplątani
powrót do forum filmu Zaplątani

Przeglądając Disney Wiki zauważyłam coś bardzo ciekawego,a mianowicie to: http://disney.wikia.com/wiki/Anxelin
Wiem,nie ma tego za dużo,ale po obejrzeniu następnej strony:http://disney.wikia.com/wiki/Descendants ,wiadomo,że nie pojawi się jako animowana bohaterka. Nikt z resztą nie pojawi się jako animowany bohater.
I teraz pytanie-co o tym myślicie ? Czy warto czekać ?

ocenił(a) film na 9
Zocha212

Jaki dziwny misz-masz historii . Warto czekać !

Zresztą znalazłam ciekawy artykuł kiedyś o przewijaniu się wątków Disneyowskich. Np. Roszpunka i Julian na koronacji Elsy (Frozen), albo odnalezienie rozbitego statku Króla i Królowej Arendeeln przez Ariel (Syrenka Ariel I ). Tylko kilka przykładów, więc nie zdziwię się, żeby taki film w ogóle powstał. Łączenie się świata księżniczek Disneya w jedną kupę to dobry pomysł, o ile tego nie 'zmaszczą' .

W tym filmie niejaki sens, bo w końcu Arendeeln niejako umiejscowione jest w Danii, Bella wraz z Bestią mieszkają niby we Francji podobnie jak i reszta zamieszkują stary kontynent :) oprócz Fa Mulan i Alladyna.

Serio :D jestem mega ciekawa wszystkich potomków Disneyowskich bajek. Zwłaszcza dziecka Kopciuszka - księcia Czarującego Chada :D

ocenił(a) film na 10
ejdziesia

No właśnie boję się,że zepsują ten film. Jednak będzie to film tylko puszczany na Disney Channel.
Tak. Bella i Bestia (Adam) mieszkają we Francji. Roszpunka i Julian w Niemczech. Ale Anna i Elsa mieszkają w Norwegii,nie w Danii :) Taka mała uwaga.
I zgodzę się z Tobą-chce dowiedzieć się wszystkiego o wszystkich potomkach disneyowskich księżniczek i książąt. Zresztą,o córce Eryka i Ariel już wiemy dużo,teraz czekać na resztę ;)

Zocha212

To może wcisną w to jeszcze Czkawkę z Jak wytresować smoka, bo on Norwegia/Szwecja :D
Chyba jedyna bajka w jakiej widziałam "nowy kontynent" to Księżniczka i żaba i Pocahontas.
A co do Francji, można zawsze dołączyć Quasimoda. Przecież po śmierci sędziego mógł wyjśc z ukrycia i wyjechać z Paryża.

Zocha212

O ile potomkowie Elsy i/lub Anny w ogóle się pojawią, bo jak na razie nie ma nikogo na liście :(

ocenił(a) film na 9
Zocha212

Właściwie to nie rozumiem. O czym ma być ten film?
Gdzie jest lista potomków którzy mieliby się pojawić?
Skoro planowana premiera to wiosna 2015, czemu jeszcze nie ma żadnych materiałów (wierzę że będzie ale data się nie zgadza.)?
Co zrobić z faktem że większość księżniczek powstała w odmiennych animacjach, jak Ariel czy Kopciuszek i Elsa i Roszpunka? Co zrobić z faktem że jak wszystkie zrobią na sposób animacji Frozen to wszystkie będą miały bardzo podobne twarze?
I jeszcze raz, gdzie mogę znaleźć jakąś listę postaci do przyszłego filmu?
:)

ocenił(a) film na 9
Zocha212

Wróć, znalazłam coś na wikipedii eng. Nie ma tam co prawda wypisanej córki Roszpunki, ale sama ona się przewija.
A co do daty, ponoć zaczął być filmowany dopiero wiosną więc trochę im się zejdzie :c

ocenił(a) film na 9
Enterraz

Pogrzebałam dalej i jest mi wstyd, że pytam zanim zacznę szukać XD niestety film nie będzie animowany, można podejrzeć to i owo w google grafika. Szkoda, wolę animowane wersje

ocenił(a) film na 10
Enterraz

Jeszcze taka mała informacja,którą znalazłam ostatnio.
Wszyscy potomkowie będą nastolatkami w tym Axelin.
Znalazłam ostatnio lalki wydane w USA. Jak tylko znajdę to pokażę linka :)

ocenił(a) film na 9
ejdziesia

Masz może link do tego artykułu? :) szczerze mówiąc nie zauważyłam ich na koronacji Elsy, aż sobie obejrze ten moment

ocenił(a) film na 9
Enterraz

MAM! Obejrzałam do pierwszej kłótni z Anną i rzeczywiście, Roszpunka pojawia się na dwie sekundy - tuż po otwarciu bramy, gdy Anna wychodzi ona z Flynnem wchodzą ;d

ocenił(a) film na 9
ejdziesia

a co do Flynna i Roszpunki to orientuje się ktoś może w mniej więcej gdzie pojawia się ta para w krainie lodu ?? wiem ze w czasie koronacji a cos dokładniej ??

ocenił(a) film na 10
miki19

Szukałam ich np. podczas koronacji. Byli pokazani wszyscy zaproszeni z ,,lotu ptaka",ale nie zauważyłam ich :( A szkoda. Podczas balu także próbowałam swoich sił.

ocenił(a) film na 10
Zocha212

Widać ich jak się przechadzają drogą podczas otwarcia bram kiedy Anna śpiewa "Pierwszy raz jak sięga pamięć".16 minuta filmu ;)

ocenił(a) film na 10
Garita

To wiem :) Chodzi mi o scenę,kiedy arcybiskup nakłada Elsie koronę na głowę :)

ocenił(a) film na 10
Zocha212

Możesz to też tu ( Descendants ) http://www.filmweb.pl/film/Descendants-2015-704633

ocenił(a) film na 10
zizulek13

Dziękuję :)

ocenił(a) film na 10
Zocha212

Proszę ;)

Zocha212

co do filmu Decendants w USA będzie gdzieś latem 2015, a u nas jesienią. Tymi potomkami będą np. córka Diaboliny - Mal (Dove Cameron)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones