PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122832}

Zaplątani

Tangled
7,6 222 105
ocen
7,6 10 1 222105
7,3 23
oceny krytyków
Zaplątani
powrót do forum filmu Zaplątani

Muszę obejrzeć "Zaplątanych" do I etapu Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego. Bajka Disneya? Ok, nie ma sprawy, kiedyś widziałam i spodobała mi się, z chęcią obejrzę ponownie, bo niewiele pamiętam, ale to chyba dziwne, nie uważacie? Zwłaszcza, że to konkurs dla gimnazjum. A ludzie w tym wieku co ja często uważają, że bajki są tylko dla dzieci.

ocenił(a) film na 6
Kasia20_filmweb

C to za konkurs, że niby musisz do niego oglądać Zaplątanych?

ocenił(a) film na 7
Dracorian

Konkurs polonistyczny organizowany przez Małopolskie Kuratorium Oświaty

ocenił(a) film na 6
magdak00

A na czym on polegał, jeśli do tego potrzebni ci byli Zaplątani?

ocenił(a) film na 7
Dracorian

Konkurs odbędzie się dopiero we wtorek. Na etap szkolny trzeba przeczytać rożne powieści i wiersze, a także oglądnąć "Zaplątanych". Będą do nich jakieś pytania albo coś dłuższego do napisania.

ocenił(a) film na 6
magdak00

Daj znać jak ci poszło. :)
Ale szczerze mówiąc pierwszy raz spotykam się z tym, by do konkursu szkolnego trzeba było oglądać jakiś film animowany. No, ale zaplątani trudni do zapamiętania nie są ( szczególnie po n oglądnięciu :) )
Powodzenia

ocenił(a) film na 7
Dracorian

Dzięki:) Najdziwniejsze jest to, że to konkurs dla gimnazjum. Wiem, że nie jesteśmy jacyś mega dojrzali, ale bez przesady - jak to ujęła Kasia20_Filmweb miło oglądnąć bajkę jeszcze raz, ale nie analizować ją na konkurs ;)

ocenił(a) film na 6
magdak00

Oj tam, ja tam jestem w technikum, ale uwielbiam Zaplątanych :)
Chociaż naprawdę dziwny ten konkurs, pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Na internecie nie ma o nim wzmianki?

ocenił(a) film na 7
Dracorian

Właśnie ja też biorę udział. A jeśli chodzi o "Zaplątanych" to fajna bajka, ale niestety na konkurs tak łatwo nie ma. Trzeba ogarnąć recenzje, nagrody, reżysera, premiery, definicje komedii, musicalu itd. Biorę się za to dopiero teraz więc muszę się sprężyć. :D

ocenił(a) film na 6
Kropka1029

Jeśli tak stawiasz sprawę, to faktycznie niełatwo. Daj znać, co pojawiło się na tym konkursie.
Powodzenia życzę. :)

ocenił(a) film na 7
Dracorian

Nie no, ja to tylko muszę ogółem wiedzieć. Wg mnie konkurs z polskiego to po prostu umiejętność dobrego blefowania. Dam znać jak było. I dzięki. :D

ocenił(a) film na 6
Dracorian

Znalazłam ten konkurs, bo coś nie chciałam w to uwierzyć. Teraz wierzę...

ocenił(a) film na 7
Dracorian

Hahahaha :D No i na pierwszy etap dają "Zaplątanych", a na trzeci "Życie jest piękne". Trochę duża rozpiętość...

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 7
Dracorian

Co było z "Zaplątanych"? No więc tak: 1. Co oznacza "Zaplatani" - dosłownie i metaforycznie. 2. Rady dla nastolatków dane przez Roszpunkę, konia i Flynna. 3. Dlaczego wieża jest symbolem rozterek Roszpunki. No więc fajnie, fajnie. :D

ocenił(a) film na 6
Kropka1029

Uuu... nie było nawet tak źle. A jak odpowiedziałaś na te pytania?

ocenił(a) film na 7
Dracorian

A jak myślisz? Blefowałam o marzeniach. Zawsze działa. :D

ocenił(a) film na 6
Kropka1029

W sumie wiadomo. :) A kiedy wyniki?

ocenił(a) film na 7
Dracorian

Jak na razie czekam. Jestem ciekawa, czy zaliczą ten mój blef, czy nie. :D

ocenił(a) film na 6
Kropka1029

Także czekam. :)

ocenił(a) film na 7
Dracorian

No więc tak. Mi udało się zyskać ok. 82%. Możliwe, że przejdę dalej. :D

ocenił(a) film na 6
Kropka1029

Gratulacje i życzę powodzenia. A jak ci poszły zadania z Zaplątanych?

ocenił(a) film na 7
Dracorian

A nawet nie pamiętam. Możliwe,że miałam maxa. :D

magdak00

Rzeszowskie KO miało mniej wyszukane wymagania. ;^;

ocenił(a) film na 8
Veyu

Wiem data, ale zazdroszczę ;D to na pewno musiał być fajny konkurs ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones