PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103489}

Zatańcz ze mną

Shall We Dance
6,3 75 836
ocen
6,3 10 1 75836
5,6 10
ocen krytyków
Zatańcz ze mną
powrót do forum filmu Zatańcz ze mną

S
p
o
j
l
e
r
Nie widziałam chyba jeszcze do tej pory romantycznej komedii tanecznej, gdzie nie wydarzyłoby się nic między głównymi bohaterami.
Dobra, widać tam między nimi chemię, ale nic z tego nie wynika i za to właśnie ode mnie dodatkowy punkt, bo ogólnie to film jest na 7 - dobry.
Pozytywnie mnie zaskoczył.

milka421

ja właśnie ogromnie cenię ten film za to, że główny bohater nie wdał się w romans z seksowną tancerką, tylko zmienił życie swoje i żony... takie zakończenie jest oryginalne i znacznie lepsze ;)

klaudia1300

Co konkretnie się stało? Niestety nie miałam możliwości obejrzeć do końca :)

kachulek

nie pamiętam dokładnie, bo oglądałam ten film już dosyć dawno, ale główny bohater na pewno został z żoną i byli bardzo szczęśliwi ;D a jeśli chodzi o postać Jennifer Lopez to ona chyba wygrała jakiś konkurs i gdzieś wyjechała?? czy coś takiego xd

ocenił(a) film na 9
klaudia1300

Zawsze tak podajesz na tacy zakończenie filmu? Takie spoilery pisz w prywatnych mailach, a nie publicznie.

IrenaSz

Po pierwsze, na samym początku tego tematu jest napisane SPOILER, co oznacza, że może tu się pojawić nawet zakończenie filmu.
Po drugie, może nie umiesz czytać ze zrozumieniem, ale wcześniej pewna osoba konkretnie zapytała o zakończenie, ponieważ nie mogła go obejrzeć! Logiczne, że jej odpowiedziałam!
Jesteś pierwszy raz na filmweb'ie czy co? Przecież to normalne, że ludzie pytają o spoilery, ale wcześniej zaznaczają, że coś takiego może się pojawić...

ocenił(a) film na 9
klaudia1300

Widziałam, że ktoś Cie pytał o zakończenie filmu - i właśnie dlatego uważam, że takie informacje powinno się pisać bardziej prywatnie. Można przecież odpowiedzieć - zaproś mnie do znajomych, porozmawiamy o szczegółach. To takie trudne?

IrenaSz

Ale nie zauważyłaś, że na filmweb'ie jest wiele takich tematów i pytań o zakończenie bądź inne szczegóły filmu lub serialu? I jakoś nikomu to nie przeszkadza jeśli jest napisane, że to Spoiler.

IrenaSz

Było ostrzeżenie?
Było.
Tu jest rozmowa o zakończeniu filmu. Jak nie chcesz go poznać, to nie wchodź.
Pretensje możesz mieć tylko do siebie.

ocenił(a) film na 6
IrenaSz

XDDDDDDDDD

ocenił(a) film na 6
milka421

Bo on miał żone...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones