PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103489}

Zatańcz ze mną

Shall We Dance
6,3 75 828
ocen
6,3 10 1 75828
5,6 10
ocen krytyków
Zatańcz ze mną
powrót do forum filmu Zatańcz ze mną
ocenił(a) film na 7
JustFurious

No cóż, tutaj się mylisz. Ona jest po skończonej szkole tanecznej i nie tylko. Przed karierą piosenkarki i aktorki występowała w show wielu innych gwiazd, o licznych teledyskach nie wspominając, choć to i tak zalążek. Style lżejsze są jej oczywiście lepiej znane jednakże te bardziej poważniejsze oraz tradycyjne ma również opanowane.

JustFurious

dobrze ze ty umiesz

pawels237

Także się z tego powodu bardzo cieszę. Natomiast ona nie umie. Trochę umie, ale popełnia podstawowe błędy.

JustFurious

Pewnie dobrze otym wiesz że jest po szkoole tanecznej, ktoś kogoś tutaj po prostu nie wiedział jak zjechać. Było się lepiej przyczepić do aktorstwa w jej wykonaniu.

Ptasior69

Aktorką jest kiepską. To, że jest po szkole tanecznej, nie znaczy, że tańczy wybitnie. Dla innych widzę to jednak dowód na to, że zapewne genialnie tańczy, Błąd.

JustFurious

Aktorką jest przeciętną, fakt. Ktoś tu napisał "..uczy tańczyć, a sama nie umie". Jakby tak było to pdejrzewam że jakiegoś tam dyplomu po tej szkole by nie otrzymała. Co by znaczyło że nie jest po szkole tanecznej. Poza tym gdzieś, kiedyś ją w TV widziałem tancerkę a nie kołek.

Ptasior69

Idąc twoim tokiem, aktor po szkole filmowej, który otrzymał dyplom, jest z pewnością dobrym aktorem i nie można się go czepiać, bo przecież dostał dyplom. Dyplom o niczym nie świadczy. Tak samo ktoś kto załóżmy ukończył z wyróżnieniem studia zarządzania, nie znaczy, że potrafi świetnie zarządzać i że sobie poradzi na takiej pozycji.

JustFurious

Nie jest wybitna ale na tańcu się zna. Naucz się czytać.

Ptasior69

To ty naucz się pisać. PRzeczytaj jeszcze raz swój post. Wypowiadasz się zupełnie bez ładu i składu.

JustFurious

Umie tańczyć i mogła by pewnie naprawdę uczyć. Koniec - kropka

Ptasior69

Rozumiem to co ty mówisz to prawda i święta prawda, nie szanując przy tym odmiennej opinii drugiego człowieka. Gratuluję podejścia.

ocenił(a) film na 5
JustFurious

Jakie popełnia te podstawowe błędy ? Ja się na tańcu nie znam, ale z Twoich wypowiedzi (nie to nie ironia) wnioskuje, że Ty tak. Zarzuciłaś jej, że "Trochę umie, ale popełnia podstawowe błędy."jestem więc ciekawa jakie. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

JustFurious

Krytykujesz czyiś tok myślenia, a sama nie umiesz czytać ze zrozumieniem i odpisujesz na niewiem co... @Ptasior69 napisał(a) ze skoro jest po szkole tanecznej, to znaczy że umie tańczyć (czyli odpowiada na twoje "..uczy tańczyć, a sama nie umie"). A Ty odpisujesz:"Idąc twoim tokiem, aktor po szkole filmowej, który otrzymał dyplom, jest z pewnością dobrym aktorem i nie można się go czepiać, bo przecież dostał dyplom. Dyplom o niczym nie świadczy. Tak samo ktoś kto załóżmy ukończył z wyróżnieniem studia zarządzania, nie znaczy, że potrafi świetnie zarządzać i że sobie poradzi na takiej pozycji". Więc uświadom sobie gimbusie! Po to są szkoły o danym profilu, żeby się go nauczyć i "umieć". Jeżeli bym studiował matematyke to rzeczą prostą jest, że gdy ukończę studia i mam papier że zdałem matematykę to ją "umiem", i nie jestem najlepszy, ale ją umiem!(według Cb nie umiem matematyki po studiach) Czyli skoro Jennifer ma dyplom po szkole tanecznej to znaczy, że oceniało ją pare osób do tego przeznaczonych, czyli nie pierwsze lepsze os. z ulicy tylko ludzie, którzy zostali do tego wybrani z pośród wielu co na tańcu sie znają, i stwierdzili ze umie tańczyć, a ty gimbusie bedziesz się kłócił że nie umie... Także przestudiuj sobie co piszesz i zastanów się nad tym, spróbuj być obiektywna to dostrzeżesz gimbusa z dysleksją. Pozdrawiam ;)

JustFurious

Mam prośbę, nie spamuj!
Jeśli chcesz się pochwalić, że ty umiesz tańczyć to stwórz sobie bloga! Ja uczęszczam do szkoły tanecznej i trochę znam się na rzeczy. Widziałam wiele razy jak Jennifer tańczy i nie widzę w jej tańcu żadnych pomyłek. :)
Jak nie masz co pisać, to po prostu nie pisz! - tyle w temacie!

JustFurious

popieram a na domiar wszystkiego jest tak paskudna, że żal na nią patrzeć

markin

Pfff...
Chyba nie bez powodu została parokrotnie uznana za najpiękniejsza kobietę świata! -,-

_FemmeFatale_

Gusta są różne. O nich się nie dyskutuje. To, że trzyosobowe jury uznało ją za najpiękniejszą, nie znaczy, że cały świat tak uważa. Gdyby nie była popularna, nikt by na nią nie spojrzał.

JustFurious

Zgodzę się z tym, że gdyby nie była sławna to "nikt by na nią nie spojrzał" .
I zgodzę się z tym że gusty są różne.
Ale naprawdę... urody to jej chyba nie można odmówić, chciałabym wyglądać tak jak ona - a zwłaszcza w takim wieku.

_FemmeFatale_

Nie będę zaprzeczać, jest atrakcyjna.

JustFurious

Aaa jak nie wierzysz, że nie umie tańczyć to ogarnij chociażby to: https://www.youtube.com/watch?v=dWUxZJ6yh3g

użytkownik usunięty
JustFurious

No faktycznie. To nawet śmieszne :D

ocenił(a) film na 5
JustFurious

Nie ładnie tak zazdrościć.

ocenił(a) film na 9
JustFurious

Ale oczywiscie źe umie- czyżby zazdrość

ocenił(a) film na 4
JustFurious

Zgadzam się z autorem, że towarzyskiego to ona nie umie tańczyć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones