PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1481}

Zatrute pióro

Quills
7,5 23 558
ocen
7,5 10 1 23558
5,7 7
ocen krytyków
Zatrute pióro
powrót do forum filmu Zatrute pióro

Może być nawet malutki.. znikomy.. ale żeby był ;):) Szukałam trochę.. ale nie znalazłam nic oprócz "Ptaków ciernistych krzewów" - ale to niestety serial i raczej go nie objerzę.. no chyba, że puszczą gdzieś w TV..
Uwielbiam filmy typu romans-dramat ... i myślę , że takie zakazane uczucie jest do nich świetnym tematem.. Mam ogromną ochotę coś takiego obejrzeć... Dlatego proszę o pomoc.. ")

ukulele20

Jeśli interesuje cię taki wątek to obejrzyj film ,,Zbrodnia ojca Amaro",
hiszpańskojęzyczny chyba.

ocenił(a) film na 10
werkapl

A ja polecam 'DZWONNIKA Z NOTRE DAME' zarówno w wersji Disney'owskiej jak i książkowej (w tej drugiej bardziej dosadny i nieokrojony).

ocenił(a) film na 9
ukulele20

ja tez takie lubie ze niemoga byc razem i wogule :P ale Stygmaty jest o tym horror ale nie straszny ale tez jest watek milosny ksiedza z dziewczyna ktora ma stygmaty dzis obejrzalam niezly film

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9

bardzo polecam film "ZBRODNIA OJCA AMARO" (zboczki hłehłehłe) i ZŁE WYCHOWANIE, oczywiście, ale kobiety tam nie znajdziesz

Szkarłatna Litera

ocenił(a) film na 10
ukulele20

nie chce mi sie czytac wszytskich komentary wiec mzoe juz ktos wspomnial Imie Rozy

ocenił(a) film na 9
ukulele20

bardzo polecam film "ZBRODNIA OJCA AMARO" (zboczki hłehłehłe) i ZŁE WYCHOWANIE, oczywiście, ale kobiety tam nie znajdziesz

ukulele20

Szatan (Satanás) - bardzo dobry, polecam :)

ukulele20

Południe-północ polski film ;]

ukulele20

Zobacz koniecznie Zbronie Księdza Armaro <el crime de padre Armaro z Gael Garcia Bernal, głośny flim meksykański zakazany w krajach Ameryki Południowej.

ukulele20

Z czystym sumieniem polecam "Ptaki Ciernistych Krzewów", tzw. "australijskie 'Przeminęło z Wiatrem". Zarówno film, jak i książka godna polecenia. Książkę mam za sobą, a film (czy też serial) pamiętam jako dziecko - mama oglądała. Teraz sama przez to 'przechodzę'. Tyle, że ja się porwałam na wersję anglojęzyczną. :)

ocenił(a) film na 8
ukulele20

"Pora na czarownice".

ukulele20

Papieżyca Joanna ma taki wątek, jeśli by ją uznać za księdza...

ocenił(a) film na 7
ukulele20

teraz doszedł też serial 'Rodzina Borgiów'
dobrze, że obejrzałam zanim zaczął lecieć w polskiej TV, bo gdybym sugerowała się 'reklamą' z portali i tv publicznej [ tani chwyt reklamowy: "władza, seks, amen" czy jakoś tak ] pewnie bym podziękowała :/

GrellRautha

Hej ja szukam filmu który już oglądałam ale nigdzie nie mogę znaleźć tytułu i może ktoś z was będzie wiedział jak on się nazywa:) Młoda dziewczyna zakochała się w pastorze ze wzajemnością planowali wspólne życie ale on został powołany do wojska i wyjechał na wojnę. Ona później dostała wiadomość że nie żyje i po długiej żałobie wyszła za mąż chyba za swojego przyjaciela... Na końcu jest pokazane jak opowiada ta kobieta swoją historię chyba swojej wnuczce i ona odnajduje później tego pastora... za udzielone odpowiedzi będę bardzo wdzięczna:)

ocenił(a) film na 7
ukulele20

Film na podstawie lektury "Chłopi".

seraf_111

Polecam film. Czarna Śmierć.- 2010r. Black Death. Dobry film i obsada.

ukulele20

Film "Pokuszenie" z Magdaleną Cielecką 1995 rok


http://www.filmweb.pl/film/Pokuszenie-1995-8759

ocenił(a) film na 9
ukulele20

"Złamane śluby" z Tommy Lee Jones. Bardzo dobry.

ukulele20

bardzo polecam film Samsara z 2001 roku - miłość mnicha buddyjskiego do kobiety

ukulele20

Zbrodnia księdza Amaro.

ukulele20

Ja mogę polecić świetną książkę "Spacerując pośród gwiazd" - na pewno Ci sie spodoba!

ocenił(a) film na 9
ukulele20

Szkarłatna litera <3

ukulele20

Za marny grosz, telenowela, to jeden z jej głównych wątków :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones