PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1481}

Zatrute pióro

Quills
7,5 23 558
ocen
7,5 10 1 23558
5,7 7
ocen krytyków
Zatrute pióro
powrót do forum filmu Zatrute pióro

Platoniczna miłość

ocenił(a) film na 10

I kto by pomyślał...kobieta przed 30-tką (i to zaręczona) a zakochała się jak nastolatka w jakimś aktorzynie ;P
A wszystkiemu winien Phoenix...i to w roli księdza :DDD
Widziałam wcześniej filmy z jego udziałem, ale dopiero w tej roli tak mną wstrząsnął, że minęły 2 tygodnie, a ja myślę o nim kilka razy dziennie, śni mi się w nocy...i wolę dalej już nie pisać...
Ach...
Film bardzo dobry...co ja piszę - genialny! Rush i Kate także zagrali bosko...ale Phoenix już na zawsze zostawi ślad w moim sercu ;P

sueno6

Nie dziwię się. Mistrzowsko to zagrał.
Sama się złapałam na tym, że mi się podoba ;)

sueno6

Mam to samo!:D tzn. chciałam zobaczyć film już dawno, ale moja miłość do Phoenixa spotęgowała tę chęć. No i nie zawiodłam się. Był świetny, genialna rola Rusha i cudna Kate. Ale skończyłam go oglądać i pomyślałam: "kurczę, czy to bardzo dziwne, że Joaquin jako ksiądz jest tak... cholernie pociągający?!" Zagrał znakomicie, jak zawsze, ale dodatkowo miał w sobie coś takiego... cóż, moja miłość tylko się pogłębiła ;D

ocenił(a) film na 9
coconut_lady

Pomyślałam dokładnie to samo:)

Roksolana_13

Ufff, dobrze wiedzieć, że nie jestem w tym osamotniona! ;)

ocenił(a) film na 10
sueno6

Nie dziwie Ci sie :D Boski. Nie musze dodawac, jak swietnie zagral, bo to oczywiste :D

ocenił(a) film na 8
AnneBoleyn1536

Tak przez przypadek trafiłam na Wasze wpisy i muszę przyznać, że trudno się z tymi wypowiedziami nie zgodzić... Phoenix w tym filmie był po prostu NIEZIEMSKI :D Ciężko mi będzie zapomnieć o tym, jak genialnie i uwodzicielsko wcielił się w Coulmier'a :)

ocenił(a) film na 10
kovalskyyy

Hehe :) Chociaz i tak najbardziej podobal mi sie w Gladiatorze :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones