PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34030}

Zauroczenie

The Crush
6,3 7 906
ocen
6,3 10 1 7906
Zauroczenie
powrót do forum filmu Zauroczenie

Hahahahah!

ocenił(a) film na 5

Film średni. Jeden moment, który na pewno utkwi mi w pamięci to uderzenie Nicka na karuzeli ahhahaha nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam i cofałam ten moment ze 20 razy. Myślałam, że umrę ze śmiechu. :D To był strzał życia!

lakomczuszek92

http://www.youtube.com/watch?v=QuLGMaPXgZk - mówisz o tym? :D nie widziałam filmu, trafiłam tylko na ten fragment w necie... i do teraz się śmieję :D co za idiotyczny zamysł twórców ;D mimo to i tak chcę obejrzeć ten film i sama go ocenić, to mnie nie zraża... ;)

ocenił(a) film na 5
buszasz

hahahahhaha dokładnie to mam na myśli. :D Coś pięknego, naprawdę hahaha!
Obejrzyj, początek filmu naprawdę daje radę.

ocenił(a) film na 7
buszasz

Nie zrazaj sie ta scena:D
Film warto obejzec.Reszta filmu jest ciekawa juz bez zbytniej przesady. Fajna mlodziutka Alicia.
Dzieki za wyszukanie tego fragmentu:)

ocenił(a) film na 7
lakomczuszek92

Uuuhhh-to wyglada jak zderzenie z lokomotywa!
Film ogladalem jakies 15 lat temu.Dzieki za przypomnienie:)
Mialem dac 6/10 ale teraz to nalezy sie mocne 7/10 hahahaha

ocenił(a) film na 4
fotoamator

Tez nie mogłam uwierzyc, jak zobaczylam to uderzenie! Cud, ze dziewczyna to przezyla.

ocenił(a) film na 6
lakomczuszek92

No ja mam podobnie odczucie. Dopiero dziś obejrzałam po raz pierwszy ten film. Faktycznie uderzenie Nicka na karuzeli robi wrażenie, ostatni raz widziałam takie sceny w filmie "Mortal Kombat", ale tam chyba bohaterowie mieli nadprzyrodzone moce, a tu... :) W każdym razie owa scena utwierdza mnie w przekonaniu, że kino to nadal pasmo niespodzianek. :) Pozdrawiam.

lana3789

hahah zgadzam sie z Wami a film sredni

ocenił(a) film na 7
lakomczuszek92

Haha, też zwróciłem na to uwagę - wyglądało jakby uderzył w szmaciana lalkę :DD

ocenił(a) film na 6
lakomczuszek92

Tak...to dopiero było uderzenie ;) Można je spróbować wytłumaczyć tym, że rzeczywiście mocno uderzył, a ruch obrotowy karuzeli spotęgował efekt (siła odśrodkowa) ;)

ocenił(a) film na 7
lakomczuszek92

Hahahahahah Miałem to samo <3 hahahahhahahaha xD a film dla mnie dobry. Film dzieciństwa :D !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones