PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633128}

Zauroczenie

Crush
5,7 10 566
ocen
5,7 10 1 10566
Zauroczenie
powrót do forum filmu Zauroczenie

BEZNADZIEJA

ocenił(a) film na 1

Akcja toczy się bardzo wolno i to mi najbardziej przeszkadzało w tym filmie. Początek kiedy ta mała zepchnęła chłopaka z dachu był obiecujący ale potem to na prawdę ani nie trzyma w napięciu ,ani nic .Nawet przez chwile myslałam ,że ten film jest o zakochanej nastolatce która ma obsesje i wszystko kończy się happy endem.Strata czasu nie polecam.Nie mam nawet pojęcia jak to możliwe ,ze film jest w swiatowym rankingu.

Violetta_Stosel

Najwidoczniej nie zrozumiałaś przesłania.
Film może się podobać, zależy od gustu.

ocenił(a) film na 1
Angeelaa

A jakie było przesłanie filmu?

ocenił(a) film na 3
Violetta_Stosel

Takie że zauroczenie prowadzi do prześladowania ;p a film faktycznie słaby w sumie to zanim go włączyłem,wiedziałem czego się po nim spodziewać takich filmów jest mnóstwo jakoś się dało obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
D3Mania

Podeślij mi 10, chętnie obejrzę.

ocenił(a) film na 3
Violetta_Stosel

Zgadzam się! O wiele lepiej obejrzeć sobie wersję z 93 roku: http://www.filmweb.pl/film/Zauroczenie-1993-34030
Albo klasyczne http://www.filmweb.pl/film/Fatalne+zauroczenie-1987-1453

ocenił(a) film na 10
trancefan1986

Gorzej, gdy ktoś (jak np. ja) nie lubi starych filmów. Osobiście ten film mi się bardzo podobał i mam niemiłe wrażenie, że na starszych wersjach nudziłabym się.

ocenił(a) film na 6
trancefan1986

Mi się natomiast skojarzyło tą sceną z łamaniem nóg i przetrzymywaniem z Misery Stephena Kinga.

ocenił(a) film na 10
Violetta_Stosel

Mi się podobało. Lubię osobowości typu yandere, a to zaskoczenie w filmie co do oprawcy... wow! Już samo to zmusiło mnie do wysokiej oceny. Mnie trzymało w napięciu i cały czas się zastanawiałam kiedy w tych "wypadkach" przyjdzie kolej na głównego bohatera, bo co do tego nie miałam wątpliwości,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones