PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=396579}

Zawód gangster

Rise of the Footsoldier
7,5 25 776
ocen
7,5 10 1 25776
Zawód gangster
powrót do forum filmu Zawód gangster

z nudów...
2 godziny zmarnowanego czasu, tylko na zegar patrzałem, kiedy to się skończy...
Zdecydowanie nie polecam, 3/10 to max

użytkownik usunięty
Czarny_Lotos

Trzeba było nie oglądać. A co nudziło? Historia? Sposób narracji? Okrucieństwo?

ocenił(a) film na 3

Jak trzeba było nie oglądać? Komentarzy przed filmem nie czytam, i mam taką zasadę, że każdy film oglądam do końca.
Początek, to nie mogę zaprzeczyć bardzo mi się podobał, lecz później główny bohater jest gdzieś w cieniu. Historia? Jak już pisałem początek dobry, ale oglądanie przez ponad godzinę historii o ćpunach, jakoś mi nie podeszło. Okrucieństwo... no nie bądź śmieszny, widziałem brutalniejsze filmy.
No ale jak kto woli, jednym mógł się podobać, innym nie...

użytkownik usunięty
Czarny_Lotos

No jak film bardzo nudzi to ja czasem wyłączę przed zakończeniem. Masz rację, w pewnej chwili główny bohater schodzi na dalszy plan i pojawia się "urocze trio" plus paru innych rzezimieszków. Mnie ciekawiła brutalność i strach ofiar.

ocenił(a) film na 10
Czarny_Lotos

Nie znam Cie ale Ty nie znasz sie na realiach, poogladaj sobie bajki, moze ulzy Ci, rozpisywac sie nie bede bo masz za maly iloraz wiesz czego...

ocenił(a) film na 3
dzag211

Ależ proszę bardzo rozpisuj się, skoro ty się znasz na realiach, postaram się być wyrozumiały
a z bajek to tylko Simpsonów oglądam czasami....

heh, dopiero teraz zauważyłem, że założyłeś temat specjalnie dla mnie, dziękuję Ci bardzo ;)

ocenił(a) film na 10
Czarny_Lotos

dwa pytania i jesli mozna prosze o odpowiedz. Pierwsze to czemu fabula byla zla a drugie czy wiesz co to jest film oparty na faktach?

ocenił(a) film na 3
dzag211

eee... ale to ty miałeś się rozpisywać, a nie ja..., kolego zdecyduj się, a swoje żale wypisałem już w poście wyżej, film jest po prostu nudny, nie chciało mi się oglądać kilku nic nie znaczących ćpunów przez ponad godzine..., którzy byli na dodatek takimi idiotami, że aż szkoda
A tym drugim pytaniem to co ty chciałeś sobie udowodnić?

Czarny_Lotos

"patrzałem" i dla mnie wszystko jasne...

Czarny_Lotos

Typowa krytyka. Chcesz zobaczyć drastyczne akcje na żywo? To byłoby coś warte uwagi, hm?

ocenił(a) film na 7
Czarny_Lotos

Bo patrzałeś, a trzeba było patrzyć czyli oglądać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones