PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30783}

Zawieszeni na drzewie

Sur un arbre perché
7,1 17 865
ocen
7,1 10 1 17865
5,7 3
oceny krytyków
Zawieszeni na drzewie
powrót do forum filmu Zawieszeni na drzewie

9/10

ocenił(a) film na 9

Mówcie, co chcecie, że film stary, że temat nieaktualny, ale dla mnie rewelacja. Wychowałam się na filmach Louisem i nadal z przyjemnością do nich wracam.
Kiedy ja ostatnio dałam filmowi tak wysoką notę...?
Nie pamietam, ale szczerze zasłużył =]

użytkownik usunięty
AyanoS

oj tak, film jest świetny, dla mnie najlepszy z Louisem. i zgadzam się całkowicie, film szczerze zasługuje na wysokie noty :)

ocenił(a) film na 9
AyanoS

popieram! także jestem wychowana na tych filmach!...
cieszy mnie to ogromnie, bo mam dzięki temu "wyczucie" naprawdę dobrej komedii...

AyanoS

...i Ja również się do tego "dokładam", ten film ma swój urok - zwłaszcza, że Francuzi podnieśli wysoko poprzeczkę biorąc pod uwagę, tego typu komedię tzn. pewnie zaryzykowali. Mając jednak w 'swojej' obsadzie takiego człowieka jakim był Louis wszystko wypaliło i widz mógł poczuć dreszcz emocji, chociaż to tylko i wyłącznie komedia. Ale z jakim polotem. Zresztą jak większość francuskich filmów komediowych, które szczerze wszystkim, bez względu na metrykę POLECAM!!!

ocenił(a) film na 8
AyanoS

Najbardziej mnie rozbawiła scena kiedy świecili lusterkiem po pomoc przez co podpalili statek.

ocenił(a) film na 9
Miszcz_Pawarotti

Hehe. Oj będę musiał sobie przypomnieć starego Louisa oj będę.

ocenił(a) film na 7
Miszcz_Pawarotti

dokładnie tak :D myślałam, że padne ze śmiechu xD

ocenił(a) film na 4
AyanoS

nie rozumiem zachwytu nad tym filmem. lubie filmy z de funesem, ale ten jest wybitnie slaby, nudny, nic sie w nim nie dzieje, kiepscy aktorzy, prawie nie ma zabawnych scen

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones