PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32429}

Zbieg z Alcatraz

Point Blank
7,2 2 860
ocen
7,2 10 1 2860
7,9 7
ocen krytyków
Zbieg z Alcatraz
powrót do forum filmu Zbieg z Alcatraz

7/10

ocenił(a) film na 6

Patrząc z perspektywy widza XXI wieku „Zbieg z Alcatraz” to słabo wykonany pod wieloma wzglądami film. Wiele się zmieniło od 1967 roku ale takie rzeczy jak gra aktorów czy scenariusz przemawiają właśnie za tym filmem, bo jak wiadomo dobry scenariusz często oznacza dobry kryminał.

ocenił(a) film na 10
KYRTAPS

przesadzasz,przesadzasz.niedoc eniłes wartosci tego filmu.a point blank jest jednym z tych filmow ktory zdecydowanie wyprzedzil swoja epoke.wlasciwie to nie ma drugiego podobnego filmu w formie do point blank.przynajmniej tak mi sie wydaje-aczkolwiek teraz ja moge przesadzac.mniejsza. w kazdym badz razie jest to jeden z tych filmow ktory zawsze bedzie robil ogromne wrazenie.choc z drugiej strony....jakis słaby odzew w komentarzach na tej stronie swiadczyc mogl by ze sie myle...

ocenił(a) film na 5
miczum

Ja się zgodzę z Kryptasem - Point Blank nie ma startu do nowszych filmów, chociażby już z lat 70. Narracja bełkotliwa, sztuczne dialogi i ogólnie kiepski balans.

Z duzo lepiej nakręconych filmow z tamtego okresu moge wymienić Butch Cassidy i Sundance Kid oraz Easy Rider.

Motorcycle_Boy

nie zrozumiales filmu. wroc do niego gdy dorosniesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones