PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661550}
6,0 9 058
ocen
6,0 10 1 9058
2,3 7
ocen krytyków
Zbliżenia
powrót do forum filmu Zbliżenia

Wielki Wąż 2015?

ocenił(a) film na 9

Wielce szanowna loża szyderców Kamil Śmiałkowski i pani o blond włosach, której nazwiska i imienia nie pomnę, nominowali "Zbliżenia" do "antynagrody" Węża 2015. Jedną z najgorszych aktorek roku jest - ich zdaniem - Joanna Orleańska.

Dobrze, że jestem zwykłym widzem, a nie "krytykiem" i mam prawo się nie zgodzić.

ocenił(a) film na 8
chatiflatt

Ja także pozwolę się nie zgodzić z opinią tego "jury".

ocenił(a) film na 6
Ewako

A to przecież Simlat grał jak noga od stołu!

ocenił(a) film na 7
chatiflatt

też się nie zgadzam były o wiele gorsze filmy i o wiele gorsi aktorzy!

chatiflatt

Film może i ma parę mankamentów, ale żeby aż dawać polską malinę ? Bez przesady. To jednak bardzo dobrze świadczy o polskim kinie, że TAKIE filmy są nominowane do anty-nagrody. Za chwile będziemy tęsknić do Kac Wawa :) Plakat promujący film to jednak granie na najniższych instynktach. Wiadomo każdy chce zarobić, ale nie można tak kłamać. Tytuł "zbliżenia" to się dało na plakat scenę zapowiadającą sex, jak co najmniej by ten film był o seksualnych zbliżeniach. A w filmie jest przez sekundę pokazana naga pierś głównej bohaterki i nawet nie wiadomo czy aktorki ją grającej bo tak jest wykadrowane, że nie wiadomo czy to nie dublerka. I to wszystko z nagości w filmie. Zbliżenia mają dotyczyć oczywiście relacji córka-matka, mąż-żona, mąż, żona - matka.

ocenił(a) film na 7
chatiflatt

Mnie też ta nominacja co najmniej zaskoczyła. Dla mnie zagrała dobrze. Jak zawsze zresztą.

ocenił(a) film na 9
agiem

Orleańska jest bardzo dobrą i niedocenianą aktorką. A do tego bardzo sympatyczną, tak wnioskuję po wywiadach które udziela. Podobno nigdy nie odmawia i traktuje dziennikarzy z szacunkiem.

ocenił(a) film na 3
chatiflatt

Dobrze, że jesteś zwykłym widzem.

ocenił(a) film na 9
Krzypur

To jest mój przywilej, bardzo się z tego cieszę.

ocenił(a) film na 6
chatiflatt

Ja też się nie zgadzam, aktorsko wg mnie film jest naprawdę niezły.

ocenił(a) film na 6
chatiflatt

Zgadzam się, ta cała Kaja Klimek to jedna wielka porażka, krytyk od siedmiu boleści. Mam nadzieję że nikt jej nie płaci za te chore ocenianie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones