PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36041}

Zbrodnia Ojca Amaro

El crimen del padre Amaro
6,7 4 125
ocen
6,7 10 1 4125
Zbrodnia Ojca Amaro
powrót do forum filmu Zbrodnia Ojca Amaro

"Kontrowersyjny film meksykański.."-wyłącznie kontrowersyjny, nic głębszego w nim nie ma. od początku nastawiony tylko na skandal i łatwą sensację. To nie jest sposób, w jaki powinno się mówić o tak delikatnych sprawach jakimi są "przyziemne grzechy" księży. poniżej oczekiwań.

ocenił(a) film na 6
mglena

Nie wszystko było nastawione na skandal, choć faktycznie twórcy woleli chyba zszokować widza zamiast skupić się na tak ważnym problemie jaki został poruszony. Moim zdaniem postać księdza Amaro nie została przedstawiona w taki sposób, abyśmy mogli go zrozumieć. Ogólnie film trochę słaby, ale w sumie ciekawy. Daje 6

ocenił(a) film na 4
adam_

Nie wiem jak tam z materiałem literackim ale dla mnie byłoby ciekawiej gdyby nieco bardziej skomplikować osobowości postaci.
A tak to trochę jak z czytanki dla starszych ale jednak dzieci.Wyszło mi 4/10.Good night and good luck, esforty

ocenił(a) film na 7
mglena

To podaj mi kilka głębszych tytułów, dobrze.

ocenił(a) film na 1
mglena

film o patologi raczej niż o normalości. Ale wielu chciałoby zaraz spłycać że : "tak jest wszędzie, wszyscy kapłani tacy są". Niestety nie. Ten film jest o pewnej patologi.

torgal

Owszem nie wszyscy, ale takie przypadki są coraz częściej .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones