PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161665}

Zdjęcie śmierci

Sei mong se jun
5,8 1 166
ocen
5,8 10 1 1166
Zdjęcie śmierci
powrót do forum filmu Zdjęcie śmierci

Zdięcie śmierci jedynie dobre było na koniec jak została porwana ta dziewczyna główna i jakiś tam w masce ją torturował ;/ Tak to jej zafascynowanie śmiercią można zaobserwować jak tam robiła zdięcia martwym ptakom ,zażynanie kurczaków albo jak polała sztuczną krwią kolege i go fotografowała ;/ Nic specjalnego na koniec jedynie można było troche mieć odskoczni ,wtedy troche się rozbudziłem po tym nudnawym seansie xd Bo tak to takie sobie dziewczyna tam chciała też skoczyć z balkonu podestu trochę była ześwirowana chyba ? ale tak to troche nawet to przypominało chwilami dramat jakiś a nie Horror .Co dalej to ta bohaterka główna była lesbą chyba ? Nic specjalnego jedynie na koniec troche dostała wpierdu od jakiegoś nią zauroczonego ? Co do opisu na stronie to jak można zdradzać zakończenie filmu widzom którzy go nie obejrzeli jeszcze ? Ktoś wejdzie w opis i przeczyta kto był sprawcą i już ma zepsuty seans ;/

ocenił(a) film na 5

Gdybyś oglądał film używając choć trochę swego mózgu, byś nie ośmieszył się twierdząc,
że opis zdradza kto jest mordercą. Opis jest farsą. Gwoli ścisłości - mordercą nie był przecież Anton :)

użytkownik usunięty
returner

Anton to był ten sprzedawca książek ? Bo mnie chodziło o tego co sprzedawał książki i ta bohaterka główna kupiła książki gdzie były zdjęcia zamordowanych i inne takie .Ten ją porwał przecież na koniec i ją torturował a jak już go ukatrupiła to było przecież pokazane nawet jak zdjęła jego maskę że to ten z księgarni sprzedawca jest .Akurat używałem swojego mózgu oglądając ten film tyle że może za drugim razem zajarzyłem że to chodziło o tę postać .Akurat imion ich nie pamiętam jak tam który się nazywał bo tyle filmów co oglądam i spamiętać jak kto tam na imię miał ;) Ale w drugim poście moim tak napisałem że to ten sprzedawca jej przysyłał te kasety z mordowaniem ludzi przykładowo jej koleżanki także .A potem ją samą porwał i ją torturował bo myślał że ją to zachwyca .A kto mordował inny ? Bo chyba nie ten jej kolega co był w niej zakochany a ona go odrzuciła przez traumę z dzieciństwa jaką przeżyła ?
Rzeczywiście Anson to był tej jej znajomy który się w niej zakochał teraz sprawdziłem i prawda że ktoś tutaj napisał w opisie bzdurę :) Tak więc jednak nie zdradził mordercy ;)

ocenił(a) film na 5

Anson to był ten chłopak podkochujący się czy tam bardziej realnie po prostu napalony na główną bohaterce.
W opisie jest powiedziane, że Anson jest zabójcą, a przecież to nieprawda.
Mordercą był ten sprzedawca z księgarni co zauważył czym się interesuje główna bohaterka.
Nawiasem mówiąc azjatki są urocze.

ocenił(a) film na 8
returner

W pełni się zgadzam z Twoim ostatnim zdaniem ;)

ocenił(a) film na 8

Początek jest świetny. Lubię tego rodzaju psychologiczne klimaty, tematyka jaka interesowała główną bohaterkę również ciekawa. Żaden tam nudnawy seans. Właśnie pod koniec mniej mi się podobało, trochę takie dziwne zakończenie i wyjaśnienie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones