PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31249}

Zdjęcie w godzinę

One Hour Photo
6,6 23 935
ocen
6,6 10 1 23935
6,7 7
ocen krytyków
Zdjęcie w godzinę
powrót do forum filmu Zdjęcie w godzinę

Obejrzałam dzisiaj i jestem poruszona. Film jest niesamowicie wciągający i trzyma w napięciu aż do końca. Stadium choroby naszej cywilizacji spowitej zdradą, samotnością i niesprawiedliwym traktowaniem innych, czy to jest żona, czy dziecko, czy szef...Mam wrażenie że w tym filmie nikt nie czuje się winny a pokusy są silniejsze niż zdrowy rozsądek. Świetny film o życiu, smutku i gorzkiej prawdzie, że nie wszystkie nasze wybory pozostaną bez konsekwencji. Film o tęsknocie za miłością, odkrywający głębokie rany przeszłości, takie które już nigdy się nie zabliźnią. Wzruszyłam się do łez, za sprawą zakończenia filmu i jego ostatniej sceny, która stanowi doskonałe podsumowanie sensu życia człowieka. Polecam to esencja ludzkiego życia.

ocenił(a) film na 7
monikaviki

"Wzruszyłam się do łez, za sprawą zakończenia filmu i jego ostatniej sceny, która stanowi doskonałe podsumowanie sensu życia człowieka. Polecam to esencja ludzkiego życia."

Zaintrygowało mnie to, możesz napisać coś więcej? Jak to zinterpretowałaś?

Zastanawia mnie to, że Sy udawał, że robił zdjęcia Yorkinowi i Mayi a w rzeczywistości zrobił zdjęcia przedmiotom, nie rozumiem dlaczego tak postąpił. Czy tylko ze względu na jego zaburzenia, co nim kierowało.

_pylcia

On chciał gościa upokorzyć bo niby zdjęcia robił. To sprawiło że tamten w końcu docenił czym jest rodzina czyli rzecz której Say nie miał a pragnął mieć. Dodatkowo w filmie była informacja że po robieniu zdjęć można rozpoznać osobę i mało kto robi zdjęcia przedmiotów lub np ładnego pejzażu jak ma rodzinkę obok. Tylko zapalony fotograf robi prawdziwe zdjęcia a reszta ma to na ogół gdzieś a Say wlaśnie taki był.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones