PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11979}

Ze śmiercią jej do twarzy

Death Becomes Her
6,8 121 160
ocen
6,8 10 1 121160
7,5 19
ocen krytyków
Ze śmiercią jej do twarzy
powrót do forum filmu Ze śmiercią jej do twarzy

DNO!

ocenił(a) film na 1

Kiedyś ten film mi się podobał,jak byłam małą dziewczynką:).Wczoraj obejrzałam go sobie na TVNie i co swtierdziłam?Że ten film to jedno wielkie nieporozumienie.Komedia jest od tego,żeby się pośmiać a ja jak już się śmiałam to tylko z zażenowania.Zastanawia mnie również fakt, jak tak świtna aktorka jak Meryl mogła się zdecydować na zagranie w tak badziewnym filmie.

ocenił(a) film na 9
AineRizz

przejrzalam, dlatego wlasnie dziwie sie o co tyle krzyku. Zmieni albo nie zmieni, czy to wazne? Mnie sie podoba, Tobie sie podoba, jej nie musi.

ocenił(a) film na 7
kassis

Właśnie, sporo osób przejrzało, więc coś w tym jest. Coś, co nie pozwala się zgodzić z tą bardzo niesprawiedliwą moim zdaniem oceną.
Dziewczyna wystosowała tu tytuł, niemal okrzyk rozpaczy, DNO! Wszystko wskazuje na to, że bardzo rozczarowała się filmem i wystawiła jednoznaczną opinię, która uważa za jedyną i słuszną. Reszta to idioci.
A potem przyznaje, że no komuś film może się podobać. To jak to w końcu jest z oceną? Dno czy jednak nieco powyżej mułu? Broni swego zdania czy tylko kłóci się dla idei, bo jak już tak napisała, to musi. Zwłaszcza, ze ma sporo przeciwników - fanów mulastopochodnych filmów.

ocenił(a) film na 9
AineRizz

też się nie zgadzam z jej oceną, ale jak ktoś pisze dno, to raczej nie ma szans go przekonywać ;-)

ocenił(a) film na 9
luckygirl23

22 lata ma już ten film, nie mam pojęcia jak bawił wtedy kiedy powstał ale z przyjemnością go obejrzałem i przyznaję, że mnie rozbawił, nie na 8 czy 9 ale na 6/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones