PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107797}

Zebra z klasą

Racing Stripes
6,0 29 606
ocen
6,0 10 1 29606
4,2 5
ocen krytyków
Zebra z klasą
powrót do forum filmu Zebra z klasą

patrz temat ; nigdy nie slyszalam o takim pomysle ,ale zostal beznadziejnie zepsuty przez nudne , banalne teksty i przewidujace momenty
dalam 6/10 ze wzgledu na pomysl i przyznaje ze niektore zarty mnie rozsmieszyly
+ czemu oni mowili do niego koniku skoro to byla zebra ?!
+ zazdroszcze tej aktorce , tez chcialabym sie przejechac na zebrze ;)

ocenił(a) film na 4
lenena

Ten film jest przede wszystkim nudny i niewiele wnosi. Skoro ma to być film familijny, czyli skierowany jednak przede wszystkim do dzieci, to w ogóle niezrozumiały jest dla mnie polski dubbing. Połowa dialogów była dla mnie niezrozumiała. Co dopiero mają powiedzieć dzieci? Fabuła przewidywalna. Totalny brak polotu. I piszę to z bólem serca, bo zebry szczerze uwielbiam. Wg mnie na więcej niż 5 nie zasługuje. Ja dałam 4.
PS W ogóle zagadką pozostają dla mnie muchy...

ocenił(a) film na 10
lenena

Zebra należy do koniowatych, a ci ludzie całe życie pracowali z końmi. Poza tym - jak to by brzmiało, gdyby mówili ,,zeberko''? Osobiście wolę już ,,konika''. Ten film nie ma być wielkim dziełem zdobywającym Oscary, tylko fajną familijną produkcją dla dzieci. Po co skomplikowana, zaskakująca fabuła, skoro dzieci - do których jest skierowany ten film - nic z niej nie zrozumieją? Oceniaj film patrząc na poziom odbiorców, do których jest skierowany ;)

ocenił(a) film na 10
Gaewa

P.S Też zazdroszczę aktorce! Niektórzy to mają dobrze... :)

ocenił(a) film na 6
Gaewa

na to do kogo film jest skierowany tez patrze, ale tez na inne rzeczy i tak uwazam, ze mimo wszystko dalam wysoka ocene :)

ocenił(a) film na 7
lenena

Ja oglądałam premierę 10 lat temu, wtedy te teksty byly "na topie" Teraz dekadę później wywołują lekkie zażenowanie. Wrto umiec popatrzeć na film dla dzieci/ familijny pod innym kątem i przypomniec sobie jakie tekściki latały wśród młodziezy w tamtych 'czasach' ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones