PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395881}

Zejście 2

The Descent: Part 2
5,8 34 947
ocen
5,8 10 1 34947
Zejście 2
powrót do forum filmu Zejście 2
waldik

[SPOILER] Prawdopodobnie przeżyła Rios. Również nikła szansa jest, że przeżyła Sarah. Niestety, zakończenie II części nie prognozuje zrobienia III części - a szkoda. :( [SPOILER]

użytkownik usunięty
Grzei

Moim zdaniem powstanie 3 część. Rios została uderzona przez tego dziadka i tak naprawdę nie wiadomo czy przeżyła czy nie. Juno i Sarah zdecydowanie nie pojawią się w trzeciej części ale co do Rios...uważam ze da popalić śmiesznym potworkom :D:D:D

ocenił(a) film na 7
Grzei

Raczej zrobią 3 część i zapewne będzie o tym dziadku

ocenił(a) film na 8
Grzei

a jak myślisz zrobią czy nie ? jak ty byś chciał kase zarobić na jakimś projekcie a projekt nazywal by sie zejscie 3 to bys zrobil czy nie?

ocenił(a) film na 3
waldik

Nikt nie przeżył, bo na końcu ten dziadek uderzył Rios w głowę, ta straciła przytomność i zaciągnął ją obok wejścia do jaskini, a ostatnia scena to jak ten potwór wyłania się z ciemności i zapewne zabrał ją i skonsumował. Na Sarah rzuciły się wszystkie potwory jakie tam żyły, więc na 100% nie żyje.

ocenił(a) film na 6
fajnynick

Nie przeżył nikt kto łączyłby poprzednie dwie części z prawdopodobną trzecią(prócz dziadka) więc nakręcenie sequela z innymi bohaterami byłoby moim zdaniem nietrafione. Lepiej nakręcić prequel który wyjaśniłby nam więcej na temat tych potworów i pokazał, zapewne nową, świeżą historie. Na pewno dla tajemniczego dziadka znalazłoby się miejsce.

ocenił(a) film na 5
dolce8

No tak nikt nie zyje , ale sadze ze azjatka powinna przezyc !!

ocenił(a) film na 5
KingaZy

Ja przeżyłam, choć nie było to łatwe... x-:

ocenił(a) film na 6
Bishvilcha

To zapewne zawarte bylo w wersji rezyserskiej

ocenił(a) film na 5
dolce8

Pardon, ciągle zapominam, że filmy są w ostatniej kolejności przeznaczone dla nas, zwykłych kino-maniaków...

użytkownik usunięty
KingaZy

Azjatka czasami komiczne szneki nawalała w tym filmie :)

ocenił(a) film na 10
dolce8

dobre. wsumie mogło by tak być.

ocenił(a) film na 6
fajnynick

na Juno w pierwszej części też rzuciło się całe stado potworów a mimo to widzieliśmy ją w części 2, więc wszystko jest możliwe...

diabol44

Dokładnie tak! Choć tutaj moment ataku na Sarah był wyraźnie pokazany, więc raczej nie przeżyła. Z Rios za to wszystko jest możliwe. :)

ocenił(a) film na 3
diabol44

tak jak powyżej powiedziano ataku na juno nie było widać, a na sarah wyraźnie wszystko można było zobaczyć, no chyba, że jest jakimś zombie ;)

fajnynick

Na upartego można jeszcze wykombinować, że stwory pozostawiły Sarah żywą aby dłużej zachowała świeżość, bo tak już czasem robiły gdy nie czuły zagrożenia. :D

ocenił(a) film na 3
Grzei

no można, ale to już będzie przesada :D

ocenił(a) film na 10
diabol44

wiesz juno jest sprytna mogła sobie dać rade.

fajnynick

A czemu miał ją skonsumować??Ona była nie przytomna a stworki kierowały się słuchem.Więc jest spora szansa że przeżyła moim skromnym zdaniem

ocenił(a) film na 6
waldik

niestety nikt nie przeżył i koniec...widać wyraźnie że ostatnią osobę zabiera jakiś stworek znowu w dół więc z pewnością zjedzona:/ kontynuacji już nie będzie bo nie ma sensu ..

ocenił(a) film na 6
dziulfix

sensu może i nie być, ważne żeby kasa była...

ocenił(a) film na 8
waldik

Nikłe są szanse że przeżyła Rios. Możliwe rownież, że przeżyła Rebecca (była w 1 części), bo kiedy oni weszli do tej jaskini, znalezli ją leżącą na wierzchu. Do tego w ustach miała szczura, a nawet lekko poruszyła ustami. Więc może ona po prostu spała, więc może powstanie 3 część i okaże się że ona jednak żyje!

marcepan49

Oczywiście że ona nie żyła!
To szczur poruszał jej ustami, w dodatku jej ciało zaczęło się już rozkładać. :/
Jest bardzo prawdopodobne, że Rios mogła przeżyć.

ocenił(a) film na 5
marcepan49

"Możliwe rownież, że przeżyła Rebecca (była w 1 części)" - ja myślę, że bardziej była w połowie części niż w jednej. Obejrzyj jeszcze raz i przyjrzyj się...

ocenił(a) film na 4
waldik

Chyba wszyscy zapomnieli o drobnym szczególe. Zaraz zanim miała miejsce końcowa batalia z tymi dziwnymi pokrakami, wydał ich/sprowokował ten koleś (nie pamiętam imienia a, że film kiepski, to nawet nie chce mi się szukać), który leżał ranny i poprosił je o pomoc. Zauważcie, że potwory rzuciły się i walczyły z dziuniami, a o chłopie ani wzmianki. Jeżeli koniecznie na siłę zrobią część 3 (boże broń...) to ten gość może zostać ściągnięty.

Jedynka była niezła, ciekawy pomysł, klimat dobry. Dwójka to niestety porażka pod wieloma względami - logiki fabuły, wykonania, irracjonalnych scen i zachowań, przerysowanych charakterów... Mam nadzieję, że jednak autorzy filmu z honorem przyznają, że to wszystko poszło w złym kierunku i zrezygnują...

gambit_2

Mnie druga część nie rozczarowała, bardzo fajne nawiązanie do jedynki, fakt - podobna, fabuła, sceny, ale nie ukrywam że momentami wbijało mnie w fotel . Nie zawsze kontynuacje filmów są udane ale w tym przypadku muszę przyznać , że reżyser wykazał się dużą "fantazją" ( jeśli tak to można nazwać) i dodatkowo zaciekawiła mnie końcówka filmu bo jak dla mnie zakończenie było otwarte , właściwie nie wiemy nie się stało dalej z Rios i pytanie pozostaje dlaczego ten dziadek " miałby dokarmiać te potwory"??.
ps. oczywiście o gustach się nie dyskutuje ale jak dla mnie ten film może spokojnie dostać 8/10

ocenił(a) film na 7
gambit_2

Koleś raczej przeżył,pytanie czy nie miał wystarczająco dużo siły na wydostanie się ...

ocenił(a) film na 3
waldik

Przeżyć mogło 5 osób:
- policjantka Murzynka - widać tylko że leży przy dziurze i że stwór się z niej wyłania
- blondynka z 1 części - widać że skaczą na nią chmary stworów, ale samej śmierci nie widzieliśmy
- Juno - co prawda rozerwało jej brzuch, ale wiemy już przecież że ma zdolność regeneracji niczym Wovlerine z X-Men
- ta grotołazka-brunetka - widać co prawda że chlapie krew jak skoczył na nią stwór, ale przecież nie wiadomo kto kogo pogryzł
- spada znikając w ciemnej przepaści, ale co z tego? Na dole może jest jezioro. Brak ręki to też nie problem

Tak więc jest materiał na przynajmniej jeszcze kilka części.

ocenił(a) film na 3
Horg

W ostatnim punkcie mam na myśli szeryfa, ale pewnie się domyśliliście

Horg

Nie przesadzajmy, blondynka z pierwszej cześci, po tym jak skoczyły na nią te wszystkie potwory nie miała szansy przeżyć. Grotołazka-brunetka, zapewne także została zabita. Potwór skoczył na nią od tyłu , a ta trzymała sie wtedy skały - szanse przetrwania wynoszą równe zero. Mogłabym sie zgodzić co do Juno, ale nie jestem zbytnio przekonana.

ocenił(a) film na 3
SapphireDiamond

Ty na poważnie podejmujesz polemikę z moim wpisem?
:)

Horg

może.

ocenił(a) film na 3
SapphireDiamond

Nie ulega wątpliwości ze w filmach zwłaszcza zza oceanu, ale nie tylko, bardzo brakuje pewnego elementarnego nawet realizmu. Ja, trochę dowcipnie, posunąłem się o krok dalej. Wiadomo też, że remaki robione sa często w oparciu o bardzo naciągane motywy z części wcześniejszych. Podaję tylko kolejny pomysł na część 3,4 i może 5 "Zejścia" - może się przyjmie.

Horg

Oby. Taki scenariusz nie może ot tak pójść na zmarnowanie. Proponuje dodać wątki typu smoka w sercu jaskini, równoległego świata ,do którego przejścia strzegą właśnie główne postacie tzn: stworki , a na smaczek..cycki.

Horg

Horg.......blondynie rozerwali brzuch nie Juno, na nią wyskoczyli wszyscy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones