PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214803}

Zejście

The Descent
6,3 77 635
ocen
6,3 10 1 77635
6,0 8
ocen krytyków
Zejście
powrót do forum filmu Zejście

Bardzo niska ocena na filmwebie, dla niezwykle klimatycznej produkcji w gatunku. Film jak mało który horror trzyma w napięciu (choć prawda, że trochę przydługo się rozkręca - mam na myśli cały wątek, zanim bohaterki znajdują się w jaskini). Poza tym naprawdę niejednokrotnie potrafi doprowadzić do palpitacji (nagłe, niespodziewane zwroty akcji), przez wątki psychologiczne film jest na granicy gatunków horror i thriller. czy ktoś zna podobne filmy? (oprócz "Bunkra", który znam i uwielbiam)

ocenił(a) film na 5
soowkax78

Właśnie film by fajne do momentu zejścia do jaskini. Wątek romansu, wypadek i utrata dziecka, późniejsze plany itp. W momencie gdy zeszły do jaskini film się skończył, a zaczeła sie głupota totalna.

ocenił(a) film na 7
soowkax78

"Katakumby" (choć to jeden z tych filmów, że albo Ci się spodoba albo uznasz go za dno kompletne. Mnie się podobał, choć pozytywne uczucia narastają wraz z czasem oglądania i film aż emanuje klimatem lat 90tych i trochę podejściem do kinematografii tamtej dekady) i prześwietny, jeden z najlepszych horrorów ostatnich lat wg mnie "As above, so below" (jeśli kojarzysz Boską Komedię Dantego, to powinien Ci się spodobać).

ocenił(a) film na 8
Hydeist

Dzięki! Nie znam ani "Katakumb" ani "As above, so below", a to co piszesz, brzmi zachęcająco ;-) Na pewno się zapoznam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones