PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214803}

Zejście

The Descent
6,3 77 636
ocen
6,3 10 1 77636
6,0 8
ocen krytyków
Zejście
powrót do forum filmu Zejście

Nie było moim celem, aby obejrzeć ten film. Horrory mnie nudzą, tym bardziej te, ktore nie ja wybieram.
Mamy rok 2014, film powstał w 2005. Każdy horror bazuje na pewnych schematach, dzis mamy modę z found
footage, nawiedzenia, zombie... Ok, znów sie spodziewałam 2-3 scen zaskoczenia, głupiego początku, w
którym gdzieś w rogu ekranu pojawi sie potwór, jakieś (b)analne :) zaskoczenie i nara. Co dostałam? Tego,
czego sie spodziewałam, z tym, ze scen zaskoczenia bylo co minute i...ekstremalna dawkę sensacji!! Akcja
jest porządna, walka o przetrwanie, trzyma w napięciu.
Zakończenie, ah pomine, nie jest istotne. Ja jestem ucieszona, wystraszona, dobrze zabawiona. Były to miłe
dwie godziny z mojego zycia. Jeden z lepszych klimatów w tym gatunku. Dodam, że twórca rowniez skupił sie
na widokach, wątkach (jako tako) dramatycznych. Daje 9, ponieważ fajnie spędziłam czas na krwawej siece!

PierwiastkiChemiczne

Ale tak w ogóle to jak było z tym zakończeniem, bo jedna z tych kobiet, chyba Sara, wydostała się z jaskini i dobiegła do samochodu, a w ostatniej scenie dwie kobiety, nie wiem które, nadal są w jaskini. Więc w sumie zakończenie nie rozwiązuje akcji.

Trojden

Sam nie wiem, było pokazane jak wymiotuje w aucie, odwraca się i widzi tą koleżankę którą zabiła na fotelu pasażera zmasakrowaną i nagle się budzi w jaskini i widzi swoją córkę, po chwli słychać krzyki tych potworów, ogólnie film nie straszny i daje max 4;)

ocenił(a) film na 7
Pawlovsky

jej się chyba tylko wydawało, że uciekła z jaskini, kiedy zemdlała po upadku na dół.

Pawlovsky

Widać jak niektórzy oglądają. Sarah nikogo nie zabiła do ch.uja tylko wbiła czekan w nogę Juno. Film niestraszny ? Nie no ok a Transformers mają pewnie słabe efekty daje 3

ocenił(a) film na 8
Turut

Film jest straszny, dobrze zagrany, ma świetną realizacje. Koniec i kropka ;)

ocenił(a) film na 8
PierwiastkiChemiczne

Zaskoczenie przeważnie jest niespodziewane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones