PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32253}
6,0 48 091
ocen
6,0 10 1 48091
5,7 17
ocen krytyków
Zemsta
powrót do forum filmu Zemsta

Naprawde dobry film. Skad taka niska ocena?
W dniu dodawania posta 5.8. Jakiś ostratycm panujący na filmwebie co do tego filmu?

Niskooceniajacy(przeciez nie krytycy :-D) Co z tym filmem jest nie tak?

ocenił(a) film na 10
0xhiryuu

A tak na marginesie sie niezle posmialem ]:->

ocenił(a) film na 9
0xhiryuu

Żadna zagadka, pewnie głównie jedynki przyznają mu "zbuntowani" gimnazjaliści, którym na lekcji kazano oglądać ten film.

ocenił(a) film na 9
0xhiryuu

Po prostu nie każdy jest w stanie docenić ten film. Mnie się on podobał, gdy go pierwszy raz zobaczyłem, ale myślę, że dla wielu to mogło być takie nie dzisiejsze, przestarzałe. Poza tym fabuła wygląda trochę inaczej niż w typowych dzisiejszych filmach.

ocenił(a) film na 8
0xhiryuu

Też tego nie rozumiem. Taka ocena 5,9 to jakaś kpina, ale jest to pewnie wina tak jak kolega też napisał "zbuntowanych" gimnazjalistów.

0xhiryuu

Ależ oceny na na fw nie są wskaźnikiem rangi artystycznej filmu, mówią jedynie cokolwiek o przeciętnych upodobaniach najczęściej bardzo młodej i niezbyt wyrobionej widowni.

ocenił(a) film na 7
0xhiryuu

Oceniłam film na 7, za co? ano za Klarę (nie jestem niewidoma, a tej pani w tej roli kompletnie nie widzę) i Podstolinę. Gdyby nie to, byłoby wyżej, ponieważ płaszczyzna językowa wręcz zachwyca, no ale nie dam sobie wmówić, że panna Buzek jest piękna...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones