PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97038}
7,4 2 011
ocen
7,4 10 1 2011
Zerwany
powrót do forum filmu Zerwany

Płakałam na nim jak Bóbr :( był bardzo wzruszający :( takie sa realia niestety:( brak miłości rodzi patologie. Film ogólnie oceniam jako bardzo bardzo dobry!

ocenił(a) film na 8
Izviestia

chodz to cie przytule i wytre lzy biedna ty :(

ocenił(a) film na 8
Izviestia

Izviestia, jesteś chyba bardzo wrażliwa. Zdarzyło mi się na filmach płakać, ale ten w ogóle nie budził u mnie takich emocji.

ocenił(a) film na 9
utada86

studiuję pracę socjalną i temat ten jest mi bardzo bliski... ale być może masz rację-

użytkownik usunięty
Izviestia

Też na nim płakałam...:(((

Oglądałam ten film późno w nocy przed sylwestrem 2011 i byłam niezmiernie zaskoczona, że nareszcie obejrzałam mega dobry film
polski!!!:) Jak była scena pod prysznicem jak go bili :(( serce mi waliło albo jeszcze inne sceny , rzeczywiście film dla widzów o mocnych
nerwach^^ Ale z cała przyjemnością każdemu polecić mogę ten film!!

użytkownik usunięty
Lyte2103

Zgadzam się z Tobą.... A scena pod prysznicem była mocna, zresztą nie tylko ona... :( Mały chłopiec pośród takich wyrostków... Potem jednak zdobył uznanie u jednego z Nich, gdy pisał listy do Jego dziewczyny... Poza tym był to też pierwszy polski film w TV, który słyszałam!^^ Dźwięk z głosem nie zawsze idą w parze w polskich filmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones