PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=213498}

Zew krwi

Skinwalkers
4,7 5 040
ocen
4,7 10 1 5040
Zew krwi
powrót do forum filmu Zew krwi

Znajomy polecił mi "Zew Krwi" ale po tych wszystkich negatywnych postach raczej się nie skuszę....I moje pytanie takie jak w temacie? Czy warto obejrzeć ten film, czy to tylko strata czasu?

FallenAng3l

Obejrzałem właśnie przed chwilą. Według mnie strata czasu, chyba że akurat nie masz nic ciekawszego do zrobienia. Fabuła płytka, zero klimatu, w tym filmie wilkołaki głównie strzelają do siebie. Ale momentami można się pośmiać, polecam jedynie jako lekki film dla zabicia czasu. Jako horror się nie sprawdza.

wielbuond

Ja nie polecam nawet dla zabicia czasu. Tego się oglądać nie da, scenariusz tego filmu jest tak rozbudowany że zmieścił się chyba na dwóch kartkach papieru.

ocenił(a) film na 3
wielbuond

"Wszyscy znają niezliczone ilości sposobów na zabicie czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić" <--- święte słowa i warto o nich pamiętać.
Ja dodam od siebie, że jeśli już musisz "zabić czas" to przynajmniej szybko i bezboleśnie, a nie w męczarniach trwających ~1,5 godziny.
Byłem na tym filmie w kinie...na nocnym maratonie horrorów w którym ten film był premierowy... kumpel strasznie się jarał tym tytułem, ja natomiast już po zwiastunach nie oczekiwałem niczego specjalnego - zaskoczył nas obu - oboje nie spodziewaliśmy się takiego gniota :/

użytkownik usunięty
FallenAng3l

jako fan filmow o wilkolakach i wampirach jestem gotowy zniesc wiele w tym gatunku, ale 'zew krwi' to porazka... dennawy ten film... zawiodlem sie na calej linii.
ogladalem go dosc dawno, ale nie siegne po niego ponownie (nigdy!)

użytkownik usunięty
FallenAng3l

film w miarę ok, jakieś arcydzieło to nie jest, ale można zobaczyć, na pewno nie jest to katastrofa.

ja polecam ,zamiast pisac takie posty, obejrzec, pomyslec samodzielnie i wyrobic sobie wlasna opinie

nie ma co sie opierac na komentarzach z filmwebu

El_Magiko

Spokojnie można się oprzeć na komentarzach, jeśli wszyscy piszą że jest kiepski to tak właśnie jest. Co prawda widziałem też masę znacznie gorszych, co nie oznacza że ten film w szczytowych porywach można uznać jedynie za znośny.

ocenił(a) film na 3
El_Magiko

Nie wiesz co piszesz kolego, ja w wiekszosci opieram sie na sredniej wyciagnietej z ocen i komentarzy i jeszcze sie nie zawiodlem na tym ;-)

A ten film to totalna porazka i nieporozumienie.

użytkownik usunięty
krzyzyk1

swiete slowa ;]

krzyzyk1

a d.... ja wole miec wlasne zdanie
zwlaszcza jak chodzi o filmy gdzie jest np ocen kolo 200
zwykle wsumie jest tak ze jak cos mi sie podoba to srednia jest przynajmniej 7 ale sa wyjatki

ale druga strona medalu jest inna
czesto zdarza sie film gdzie jest ocena kolo 6, czasem nawet 7 a ja nie jestem w stanie dac wiecej jak 3-4 i nie warto ogladac

najlepiej myslec samodzielnie i miec wkasne zdanie a nie gnac za stadem

ocenił(a) film na 7
El_Magiko

Ocena nie oddaje gustu

El_Magiko

dokładnie tak, czytając recenzje pod kątem warto/nie warto, nigdy nic by się nie obejrzało,bo każdy jeden jest krytykowany jako niefajny.Zatem wychodzi na to,że najlepiej oglądać dokument,bo tam jest wszystko prawdziwe i nie ma mowy o niedopracowanych lub przekombinowanych scenariuszach.

ocenił(a) film na 4
FallenAng3l

Jedyne co jest fajne w związku z tym filmem to okładka DVD :P Widziałam, szkoda czasu.

ocenił(a) film na 3
Nilith

Nawet po pijaku nie wchodzi. :P

użytkownik usunięty
FallenAng3l

Mi się ten film podobał, trochę taki w klimacie lat 90. Plus za charakteryzację, wyglądają bardzo przekonująco.

ocenił(a) film na 6
FallenAng3l

Jestem świerzo po filmie i uważam że jest średni. Nie ma polotu i nie jest to wybitne dzieło, ale podobało mi się zakonczenie, i gra dzieciaka wiec daje 6 ( a co tam szarpne się;p ). Film nie nalezy do dobrych, ale widziałam mnóstwo gorszych. Przynajmniej jest o wiele lepszy od zmierzchu. No i cóż może fani Rhony Mitry, Jasona Behra albo Natassii Malthe będą mogli troche pocieszyc oko (szczególnie dwójka ostatnich w scenie erotycznej). Jak masz czas, lubisz filmy horroro/thrillero podobne to możesz sobie looknąć, ale jak masz coś ciekawszego do obejrzenia...to lepiej wybierz tamto ;p

ocenił(a) film na 7
FallenAng3l

Dobry ale krótki 80 minut 7/10

ocenił(a) film na 2
FallenAng3l

Film porażka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones