PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39087}

Zgromadzenie

The Gathering
6,0 15 306
ocen
6,0 10 1 15306
4,7 3
oceny krytyków
Zgromadzenie
powrót do forum filmu Zgromadzenie

...Zaciekawil mnie opis filmu. Początek obiecuje naprawdę wiele, ale im dalej w las, tym gorzej. Szkoda. Bo pomysł na scenariusz - rewelacja. Jakby się do tego zabrała ekipa od Kodu Leonarda da Vinci, mogłoby być cudo. A tak, wyszło trochę szmirowato, pospolicie... Wielkie nadzieje, malejące z każdą minutą. Warto, ale nie spodziewajcie się fajewrerkow.

ocenił(a) film na 7
VeroEikon

Film z 2002 roku - owszem powstały w tym czasie inne i bardziej widowiskowe filmy, ale to oznacza, że wszystkie "lepsze" ekipy były zajęte i Zgromadzenie wyszło jak wyszło :) Ale poważnie rzecz biorąc, wykonanie moim zdaniem nie było wcale aż takie złe, a w ogóle zaliczać ten film do horrorów to jest troszkę przegięcie. Z fajerwerkami też fakt, że nie można oczekiwać - końcówka filmu z jednej strony zaskakująca, z drugiej czegoś mi w tym brakowało, ale szczerze mogę powiedzieć, że półtorej godziny nie zostało zmarnowane.

xszabelka

O wlaśnie w 2002 roku powstawał Matrix Rewolucje czy Reaktywacja, Star Warsy chyba Klony, bo Zemsta Sithów to 2003, no i oczywiście LOTR :)

ocenił(a) film na 7
teshtoster

Dokładnie, o takie filmy mi chodziło bo faktycznie zrobiono je świetnie, a trudno aby każdy producent z ekipą byli w stanie stworzyć technicznie nieziemski film :). A Zgromadzenie ma naprawdę fajną fabułę przez którą można przymknąć oko na jakieś małe niedociągnięcia

ocenił(a) film na 5
xszabelka

Te filmy wyzej wymienione mialy przynajmniej 150mln budzetu.
Moze 10-20% tego mial Zgromadzenie wiec nie przesadzajmy.

ocenił(a) film na 7
luquepl

I właśnie o to chodzi, o porównanie że są jedni którzy mają dużo pieniędzy i tworzą coś fajnego i są też tacy, którzy nie posiadają równie dużego budżetu jak przy Zgromadzeniu, ale i tak - przynajmniej w mojej ocenie - robią coś wartego obejrzenia.

ocenił(a) film na 5
xszabelka

Jest wiele filmow ktore przynosza ogromne dochody mimo bardzo malego budzetu np Naznaczony czy seria Piła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones