PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862}

Zielona mila

The Green Mile
8,6 998 740
ocen
8,6 10 1 998740
6,8 42
oceny krytyków
Zielona mila
powrót do forum filmu Zielona mila

Oglądałem film klika lat temu i ciągle mnie to zastanawia. Z jednej strony pokazano go jako dobrego choć niedorozwiniętego człowieka a z drugiej za niewinność nie dostał kary śmierci i został oskarżony o najohydniejszą ze zbrodni.

ocenił(a) film na 10
Beny1234

John chciał je uzdrowić lecz gdy je znalazł było już za późno. Za zabójstwo dziewczynek odpowiadał "Dziki Bill" Wharton, który został zabity z pistoletu w celi przez Percy'ego - może opis jest trochę zamotany ale w filmie wszystko wygląda jasno :)

ocenił(a) film na 10
Greg_Kmk

Jak mogło być za późno skoro John mógł wskrzeszać? Wskrzesił przecież zmiażdżoną mysz. Może zabił żeby zyskać moc?

ocenił(a) film na 10
Beny1234

Zgadza się. Ale zanim ją wskrzesił powiedział coś w stylu "dajcie ją szybko, może jeszcze uda się ją uratować"

ocenił(a) film na 10
Beny1234

benny i ten drugi , o matko , ludzie dajcie spokoj

ocenił(a) film na 10
riko62

Po co się wtrącasz jak nie masz nic do dodania? Nudzi ci się to zjeżdżaj na red tuba.

ocenił(a) film na 10
Beny1234

sorki Beny , cos mi sie pomylilo , za duzo bylo bronka...

Beny1234

Jezus, Jak masz tą mysz to on mówi że "może jeszcze da się ją uratować " on nie zabija dla mocy bo on uzyskuje moc jak odpoczywa. Dziewczynki były zabite już długo i nie potrafił ich uratować

ocenił(a) film na 10
Beny1234

John nie wskrzeszał zmarłych tylko uzdrawiał żyjących.

ocenił(a) film na 9
Beny1234

może zamiast zadawać te jakże inteligentne pytania obejrzyj film i wyciągnij wnioski. myślenie nie boli..

ocenił(a) film na 10
igrzyska_smierci

Mnie akurat myślenie boli mam zanik mózgu

ocenił(a) film na 9
Beny1234

dobrze że się do tego przyznajesz

ocenił(a) film na 8
igrzyska_smierci

Przecież John jasno powiedział "Chciałem to cofnąć, ale było za późno" i nie chciał uzyskiwać mocy, bo "był tym zmęczony, naprawdę zmęczony"...
Tak na marginesie: w książce wszystko jest jaśniej opisane ;) SPOILER: Strażnicy dowiedzieli się, że John Coffey szwędał się po Stanach, ratował ludzi z katastrof i znikał...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones