PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862}

Zielona mila

The Green Mile
8,6 998 752
oceny
8,6 10 1 998752
6,8 42
oceny krytyków
Zielona mila
powrót do forum filmu Zielona mila

Jeden z bardziej infantylnych filmów w ogóle. Co ten King napaćkał i Darabont nawywijał?

Mamy tu Murzyna potrafiącego leczyć, a raczej przejmować na siebie choroby, po czym one ulatują z niego w postaci owadów wylatujących z jego ust.

Co więcej on potrafi też przenosić chorobę na inną osobę, co robi złemu strażnikowi.

To wygląda po prostu źle i jest głupie.

ocenił(a) film na 10

masz racje tylko nie wiem czy głupków sieją czy glupki sieją sie same ???

Elementy Fantasy. No i? Tak w ogóle to przecież typowe dla Kinga.

ocenił(a) film na 10

Powiem szczerze pomimo tego że ten film uwielbiam i wzruszam się po trzech seansach ale jak oglądałem po raz pierwszy to miałem WHAT!! Mamy Więzienie z mistycznymi klimatami, Tomem i myszą którzy żyją 108 lat i wielkiego gościa który umie leczyć i ożywiać z martwych Szalony King. Ale i tak film dla mnie zrobił wielkie wrażenie naprawdę świetne aktorstwo, muzyka, zdjęcia szkoda że Deakins nie był tu operatorem ale nie narzekam, reżyseria i scenariusz super i nie kumam tego głupiego hejtu na ten film że szantaż emocji i sądzę że ci hejterzy albo nie dorośli do filmu albo to cieniasy i casuale którzy wolą prostę głupie kino. Film nie dla każdego po prostu i rozumiem że każdy ma swoje tam zdanie o filmie ale oceny 3,4 czy że 1 i guwno nooo to są idiotyczne moim zdaniem. No sorry i najgorsza negatywa recenzja Ichaboda to totalne guwno i bełkot i gość co nie zna się i tyle cieszę się że mogę o tym zapomnieć i udawać że nie było recenzji i obejrzeć inne jak np: tą recenzje https://www.youtube.com/watch?v=05QHmw9kYl0&list=PLaRdrUaOcyvBdakmx8-Se22ysIZouh fbw&index=4

głupi i zły to jesteś Ty i widać że jesteś zbyt pusty by zrozumieć tak genialny film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones