PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862}

Zielona mila

The Green Mile
8,6 998 720
ocen
8,6 10 1 998720
6,8 42
oceny krytyków
Zielona mila
powrót do forum filmu Zielona mila

A poza tym to nic ciekawego.

ocenił(a) film na 10
Balziuba

no, heheheheh
spi3rdalaj

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
extranick

Inteligentnie widzę

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10
Balziuba

takie jelopy to sie same sieja czy cóś ?

ocenił(a) film na 3
riko62

Tylko wyzywać i obrażać potrafisz? Współczuję.

ocenił(a) film na 10
Balziuba

wspolczuc to mozesz tylko i wylacznie sobie...

ocenił(a) film na 3
riko62

Nie, bo tobie.

ocenił(a) film na 10
Balziuba

ja nie potrzebuje , sam potrzebujesz i to duzo...

ocenił(a) film na 3
riko62

Nie , bo ty,

ocenił(a) film na 2
riko62

To że film mu się nie podbał nie oznacza że jest jełopem

ocenił(a) film na 10
kacperpogorzelskipl

on nie napisal ze mu sie nie podoba , wy ogladacze polskich debilnych telenowel myslicie wszyscy podobnie , jutro nowy odcinek klanu ogladajcie go razem ,wiecej zrozumiecie z odcinka..

ocenił(a) film na 2
riko62

Bardzo mi przykro ale to że Mi się nie podobał a tobie tak nie oznacza że oglądam klan

ocenił(a) film na 10
kacperpogorzelskipl

ale mnie to nic nie obchodzi czy sie cos komu podoba czy nie , ja tylko powtorze kolejny raz ,glupoty i bzdety wypisuja tu najczesciej ogladacze polskich durnych telenowel, i tyle...

riko62

a ty dalej zakompleksiencu wyzywasz od jelopow? Popatrzcie sobie na jego wyzwiska na innych tematach. Kazdemu kto oceni ta chale nizej niz 10/10 od razu jedzie personalnie. Wspolczucie, no ale sa terapie, miejmy nadzieje, ze po gimnazjum szybko go posla i jeszcze uratuja dla spoleczenstwa. Wyrazam takie pragnienie jako gleboki katolik i zwolennik pisowcow. Poki co jednak pozostaje nam wspolczucie wobec niego, co tylko umie wyzywac

ocenił(a) film na 10
przeciwszczylom

nazwanie kogos po imieniu to jest wyzwisko??? jak pisze brednie to kto to jest jak nie jełop?

ocenił(a) film na 1
riko62

nie wiem jak ci mowila mama, ale faktycznie jesli po wyzwiskach tylko, to juz pewnie ciezko bedzie cie wyleczyc. No ale chetnie pomoge. Znam namiar na dobrych psychologow, kolegow po fachu. Za darmo moge polecic specjalistow, ktorzy sprobuja ci pomoc opanowac chec wyzywania innych na forum publicznym. Zainteresowany?

ocenił(a) film na 10
fankaczynskiego10

jak wielu znasz tych specjalistow , pewnie z autopsji.... jutro nowy odcinek klanu nie zapomnij

ocenił(a) film na 2
riko62

Co ty masz z tym klanem

ocenił(a) film na 10
kacperpogorzelskipl

jak nie wiesz to moze i dobrze , w sumie ogladasz niezle filmy , a na jelopow nie zwracaj uwagi po co robic z siebie glupa na wlasne zyczenie ...

ocenił(a) film na 9
przeciwszczylom

Twoje oceny to same jedynki.Myślałem ze ten co założył ten temat jest bęcwałem ,ale ty go przebiłeś, i to wielokrotnie.Mniemam ze twój fach to PSYCHOLOG. Chyba wkradł ci się błąd w poście ,raczej końcówka OG jest niepotrzebna.

Balziuba

no slabawy filmik generalnie

Balziuba

Wiesz, szanuję opinie innych, ale powiedz dlaczego wystawiasz ocenę 3. Bo jedyna co zapamiętałeś, to akcja z myszą? Jeśli w taki sposób wystawiasz oceny, to broń borze nie rób tego więcej, a już na pewno nie zostawaj nauczycielem!

ocenił(a) film na 9
Ounterios

Palacz w kotłowni ,to jego Mont Everest .

ocenił(a) film na 2
Ounterios

Odpowiem za niego ja wystawiłem ocenę 2 za to że ten film to prosta historia z morałem który każdy załapie a najgorsze w tym jest to że po prostu gra na twoich emocjach wykorzystując wszystko żebyś płakał wszystko każdy schemat, scenę

użytkownik usunięty
Balziuba

Mnie się tam film też się nie podobał i zgodzę się, że z tą myszą było śmiesznie. Nie jest to najgorszy film jaki w życiu widziałem, ale przereklamowany, to wg mnie jest.

ocenił(a) film na 10

Dziwić się że takie gówno kinematograficzne powstaje jeśli młodzi ludzie (zapewne starsi ode mnie) uważają ten film za przereklamowany... Jeśli dla was szczytem osiągnięć kina jest przeniesienie na ekran 300 stronicowej książeczki jaką jest Hobbit... W 3 KU#WA 3 cześciach... To ja odpadam widać mam wygórowane potrzeby intelektualne... Może ku#wa KAC Wawa was zadowoli? Albo piraniokonda kontra kondom... Albo inny groźny wonsz... Ehh żal to czytać a jeszcze smutniejsze jest to że jeśli już teraz pojawiają się takie durne głosy "znawców" to co będzie za 20 lat? Nowy sezon śmiechu warte? Może sitcomy będą podstawą inteligentnego humoru? Smutek, żal i niedowierzanie. ..

użytkownik usunięty
piotrgajek

Nie będę marnował czasu na czytanie Twoich wypocin. Przykro mi!

ocenił(a) film na 10

Hahahhah, myślałem, że ludzi o małej inteligencji starają się ukazać, że jest na odwrót, a Ty wręcz przeciwnie, starasz się pobić rekord Guinessa w pokazaniu swojej (wybacz, ale muszę nazywać rzeczy po imieniu) głupoty ?

ocenił(a) film na 7
kicper25

Nie rozumiem facet wyraził swoja opinie drugi zaczął po nim jechać kompletnie bez sensu to chyba własnie wykazał się inteligencją ze olał zaczepki prawda? To Ty tutaj się nie popisałeś heh

ocenił(a) film na 10
StaryWorms

No właśnie nie, bo ewidentnie napisał, że "Nie będę marnował czasu na czytanie Twoich wypocin. Przykro mi!", więc nawet nie wie co tamten napisał, sam wyraża swoją opinię i olewa każdą inną, nawet jeśli ta opinia jest tak głupia jak opinia piotgajka.

ocenił(a) film na 2
kicper25

Tak się pisze, jeśli ktoś pisze długie teksty tylko poto żeby kogoś powyzywać

ocenił(a) film na 10
kacperpogorzelskipl

Skoro nie przeczytał, to skąd wie, że go wyzywał, trochę logiki.

ocenił(a) film na 2
kicper25

Ale on to przeczytał po prostu tak napisał bo tak się robi

ocenił(a) film na 10
kacperpogorzelskipl

W takim razie to jest nie logiczne i bez sensu, czyli po prostu równie głupie co wpis tamtego, co go wyzywał i wcale tak się nie robi, piszę się mądrą ripostę, a ta była równie głupia co wpis piotrgajka.

ocenił(a) film na 2
kicper25

Dobra koniec mam dość nie odpowiadaj

ocenił(a) film na 10
kacperpogorzelskipl

To po co zaczynałeś tę dyskusję ?

ocenił(a) film na 2
kicper25

ŻEBY WYJAŚNIĆ O CO MU CHODZIŁO! Boże ale z ciebie irytująca...

ocenił(a) film na 10
kacperpogorzelskipl

A skąd wiesz o co mu chodziło, siedzisz w jego głowie czy jak, jesteś jego adwokatem ?

ocenił(a) film na 2
kicper25

Tak wszyscy robią ty jeb#ny trollu

ocenił(a) film na 10
kacperpogorzelskipl

Już Ci pisałem, że tak nie robią, bo to jest głupie i ludzie inteligentni tak nie odpisują, nie słuchasz, skup się bardziej następnym razem odpisując.

ocenił(a) film na 2
kicper25

Nie lepiej wydawać się w dyskusje z osobą która cie obraża

ocenił(a) film na 10
kacperpogorzelskipl

Odpisując w taki sposób to też jest wdanie się w dyskusję, jakby na to nie patrzeć.

ocenił(a) film na 10
kicper25

żałuje że nie miałam popcornu czytając to XD

piotrgajek

Zostaniesz moim przyjacielem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones