PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507060}

Zimne światło dnia

The Cold Light of Day
5,2 10 380
ocen
5,2 10 1 10380
Zimne światło dnia
powrót do forum filmu Zimne światło dnia

8/10 Bardzo dobry

ocenił(a) film na 8

Nie wiem czemu taka niska średnia ocena. Mi się bardzo podobał, ciągle się coś dzieje, do samego końca ogląda się przyjemnie i film szybko leci. 8/10.
Moźe nie ma wyszukanego scenariusza ale jest OK. Zdjęcia też dobre.

mercg

Zgadzam się z Toba odnośnie tego, że szybko leci. Mi cały fiilm zajął jakieś 35-40 min.
Niska ocena jest spowodowana nudą. Film jest marny. Napięcia brak, nawet nie można powiedzieć, ze jest to średni scenariusz, ponieważ jest kiepski. Muzyka kiepska, nie dokońca przemyślana, jak dla mnie facet nie umiał dograć scen do nut.
Jeżeli chodzi o ocene tego filmu, to w gatunku akcji plasuje się na 3/10. Niestety zawiodłem się, bo po takich gwiazdach (w zasadzie głowny aktor jest wschodząca gwiazda) spodziewałem się czegoś lepszego. Wilis powinien zwolnić swojego agenta, bo zaczyna grać coraz to gorszych filmach.

ocenił(a) film na 8
emu_

Willis rzeczywiście się nie popisał do końca ale to wina scenariusza. Mi się film podobał.

mercg

kwestia gustu.

ocenił(a) film na 6
emu_

Jak przewijałeś. Filmy ogląda się do końca, żeby móc o nim dyskutować

ocenił(a) film na 7
mercg

ja dałam 7/10 film dobry i w sumie też się dziwię taką niską oceną. No ale o gustach się nie dyskutuje, w końcu nie wszystkim musi się podobać to co nam

ocenił(a) film na 8
agateczka21

Pewnie, że nie musi :) Ale w ogóle pomijając H. Pottera i Lekarzy to mamy podobny gust :)

ocenił(a) film na 3
agateczka21

Właśnie że o gustach się dyskutuje. I jeśli się komuś taki film podoba, to znaczy, ze ma spaprany gust. Zrozum mnie dobrze - może Ci się ten film podobać, ale - uwierz mi - nie znajdziesz nic na jego obronę poza ogólnikami: podobał mi się, dziwię się niskim ocenom, fajny itp. itd. Gdybyśmy przeszli do szczegółów, to okazałoby się bardzo szybko, że jest to wyrób filmopodobny.

ocenił(a) film na 2
mercg

Apeluje o zdrowy rozsądek! Tego gniotu nie da się oglądać!!! Początek zapowiada się nieźle ok. 10min, ale później jest tyko równia pochyła, koniec po prostu powala na kolana! Wstyd dla takich aktorów, że zgodzili się brać udział w tej żenadzie! Smutek! dałem 2 i chyba mnie poniosło!:)

ocenił(a) film na 3
lucassk

O jaki zdrowy rozsądek apelujesz? I do kogo? Z niektórymi nie warto nawet zdania wymienić. Np. ten cały anchesanamon to jest dziwadło - dał temu filmikowi 10! To są ludzie, którzy lubią sobie pooceniać, bo w szkole im słabo szło i chcą się odkuć w ten sposób.

ocenił(a) film na 3
Krzypur

Fakt faktem, gimnazjalistom ten "film" istotnie może się podobać...

mercg

Popieram, film bardzo dobry. Grajcie w tibie bo na filmach się nie znacie

ocenił(a) film na 7
mercg

Mi tez sie podobal na ocene 7. Niewiem czemu tu taka niska ocena 5.1. Film obejrzalem wlasnie na canal+. I byl spoko. Wedlug filmweb ocena 7 oznacz dobry film i taki tez byl. Chyba zaczne ogladac filmy co maja srednia 6 tutaj bo cos mi sie wydaje ze ominelo mnie wiele produkcji ciekawych.

mercg

B.dobry?! Przeciez to wyglada jak jakas produkcja telewizyjna! 4/10 to max co moglem wykrzesac...

ocenił(a) film na 4
mercg

Z mojej strony dla filmu leci czwóreczka i to tylko ze względu na sentyment dla Bruce`a. Moge powiedziec tylko tyle, ze wiedział kiedy zniknąć z ekranu:) Ciekawie zapowiadający się scenariusz z kazdą kolejna sceną staje coraz bardziej absurdalny i głupi. Czasem śmieszą mnie podobne sceny w filmach ale w tym przypadku wywoływały u mnie jedynie irytacje typu " jak tak można" i to nie tylko ze względu na ich treść ale także ze względu na ich realizacje. Oglądałem ten film do poduszki, więc nie wymagałem wiele, zostałem jednak zaskoczony, zaskoczony negatywnie, ze nawet tak niskie wymagania jakie miałem wobec tego "dzieła" nie zostały spełnione.

ocenił(a) film na 3
p87

Absurdów w tym filmie co niemiara, jak chociażby super agentka Weaver kładąca (w pojedynkę) pokotem agentów Mossadu i uchodząca bez szwanku z zasadzki zorganizowanej przez tychże agentów na parkingu wielopoziomowym. Ale przecież od czasu do czasu jest tratata, bum oraz fajne mordobicie - jak widać dla niektórych "koneserów" filmów akcji to wystarczy...

ocenił(a) film na 7
laik_filmowy

Takich absurdów to w prawie każdym filmie sensacyjnym jest co niemiara. Tu chyba nawet mniej niż zazwyczaj. A na plus zagmatwana akcja nieco w stylu Ludluma, przez sporo czasu nie wiadomo, kto jest dobry, a kto zły. Dosyć perfidny pomysł z siostrą bo nim do tego dochodzi, że się wyjaśnia to jest ewidentna sugestia wątku romansowego. Willis ginie w tym momencie, w którym zginąć powinien, żeby to miało sens.

ocenił(a) film na 3
mercg

Kaszan.. :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones