PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94670}

Zimny jak głaz

Stone Cold
6,4 1 884
oceny
6,4 10 1 1884
Zimny jak głaz
powrót do forum filmu Zimny jak głaz

Film jest głupi jak nie wiem co, do tego beznadziejne aktorstwo. Jednak super się ogląda, przez sentyment do tych starych produkcji. Pomijam idiotyzmy, kiepską reżyserię, żałosne efekty spec. i tak się dobrze bawiłem.

ocenił(a) film na 5
Paraves

Prawdziwa era VHSów. Film tak głupi że aż boli. Popisy kaskaderskie, wybuchy i denne strzelaniny ( a zwłaszcza scena rozwalenia śmigłowca za pomocą motocykla) to wszystko można tu zobaczyć, ale to kiedyś był film który w wypożyczalniach cieszył się dużym powodzeniem a plakaty były wszędzie. Z sentymentu 5 i nic poza tym

Lucas1608

Co prawda tego filmu nie oglądałem ale fakt VHS musiały w latach 80-90 być odleżane lepiej niż nie jedno kino a plakaty musiały zajmować całe nie jedno mieszkanie :) To nic że jedna produkcją są nieoglądalne, zawsze i tak znajdowały się produkcje warte obejrzenia :) - Swoją drogą znalazłem fajny blog z produkcjami klasy B a nawet niżej :) http://www.gornaoglada.pl/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones