PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=586583}

Zjawa

The Revenant
7,2 267 709
ocen
7,2 10 1 267709
6,5 44
oceny krytyków
Zjawa
powrót do forum filmu Zjawa
ocenił(a) film na 9
obleh

Zwiastuny zwiastunami a film filmem. Oby to byl swietny obraz ale kto wie...

damiansport1

Jak dotąd wszystkie kinowe filmy Inarritu są udane. To pierwsza liga jeśli chodzi o reżyserię: Amores perros, 21 gramów, Babel, Biutiful, Birdman.

ocenił(a) film na 9
obleh

Gorzej ze scenariuszem, no,ale nie można mieć wszystkiego

ocenił(a) film na 8
obleh

Dokładnie filmy wymienione przez Cibie super. Nie przepadam za Leo, ale zwiastun zapowiada dobry film. Czekam na premierę.

ocenił(a) film na 8
boundless

Nie czekałam na premierę - obejrzałam u znajomych :)

użytkownik usunięty
damiansport1

Oglądałem i jest rewelacja. Film rozwala. Jest przekozacki. Dla przykładu najnowsze dzieło Tarantino wciąga nosem i wypluwa dupą hehe Ze wszystkich najnowszych filmów jakie widziałem film Zjawa bije wszystkie na głowe.
Film jest rewelacyjny i warto iść na niego do kina.

ocenił(a) film na 8

Popieram , podpisuje się pod Twoja wypowiedzą obiema rękami. Film super.

użytkownik usunięty
boundless

Szkoda,że na klacie nie możesz mi się podpisać,bo wnioskuje,że jesteś kobietą po postach hehe

ocenił(a) film na 8

chciałbyś ? Nie jestem fanką Leo, więc masz szansę ;)

użytkownik usunięty
boundless

Jasne,że bym chciał :-)
Ja jako mężczyzna to nie wiem jak można być homoseksualistą,skoro kobiety są takie śliczne i takie piękne hehe
Musimy się umówić i walniesz mi swój signature na klacie hehe

użytkownik usunięty
boundless

I co bejbe umawiamy się na podpis ?

użytkownik usunięty
boundless

Tylko gej by się nie umówił hehe żeby jakaś fajna laseczka wymalowała swoimi ustami pomalowanymi na czerwono swoje imię heheheeehehehhe

użytkownik usunięty
boundless

Laska uciekła. Ale tchórz z tej boundless hehe
Schowała się w pąk swej pięknej róży hehe

ocenił(a) film na 9
obleh

Zwiastun zazwyczaj jest świetny. Sam film już później niekoniecznie.

ocenił(a) film na 8
obleh

To nie zwiastuny urywają głowę tylko gra aktorów! Mistrzostwo.

ciosina

Głowę to urywają zdjęcia. Czyżby trzeci rok z rzędu oscar dla Lubezkiego?

obleh

Może po raz pierwszy Oscar dla Leonarda :)

sentia

Należy mu się.

ocenił(a) film na 7
ciosina

Niedzwiedz zagral oskarowo, ponoc cwiczyli go do tej roli od kilku lat bardzo intensywnie, no i jak widac chyba wyszlo! Byndzie loskar wkoncu!!!!

ocenił(a) film na 8
Qlakatmandu

ciebie też przydałoby się oćwiczyć, najlepiej lagą po grzbiecie

użytkownik usunięty
Qlakatmandu

skąd sie biorą takie dekle na fw? czyżby smutne dziecinstwo?

użytkownik usunięty

Pojęcie ironii jest ci obce, niestety.
.

użytkownik usunięty

Nie bron tego dekla, napisal cos pseudo smiesznego i go bronisz. Zaloze sie, ze jestes w zmowie z tym trollem. Idiota chcial zablysnac.

użytkownik usunięty

Jasne, bo zamiast się przyznać do nie uchwycenia oczywistej ironii, ty wolisz poobrażać o jakimś smutnym dzieciństwie, a całą resztę oskarżyć o zmowę ;D

Twój dziwny tok rozumowania aspiruje cię do udziału w jakimś filmie klasy Z. Tam gdzie twoje miejsce ;>

użytkownik usunięty

Jakiej the billu ironii? Pajac chcial zablysnac, ale mu sie nie udało. Znam takich podużytkownikow filmwebu. To sa z ogółu osoby chore na umyśle. W 2wś ich miejsce byloby przesądzone.

ocenił(a) film na 8

#oskardlaniedźwiedzia

deadrys

(UWAGA SPOILER!!!) Ta niedźwiedź najlepszy bez niego nie było by historii. Tak na poważnie trochę to oczywiste ale zapytam jak wy widzicie zakończenie. Bohater filmu "Zjawa" umarł czy też cierpiał dalej, ja to rozumiem ta w filmie gladiator jak bohater umierał co spotkał się z rodziną żoną i synem co miało być symboliką zejścia z tego świata, tutaj natomiast takiej symboliki było mnóstwo napakowanej ale przejdźmy do rzeczy były 2 podstawowe symbole wskazówki tekst mówiący o "wietrze który nie przewróci drzew" trzeba zwrócić też uwagę na oddech postaci powiązane jest to ze sobą, i finalnie końcówka w której widzi półprzytomny żonę stoi chwile między drzewami a potem odchodzi czy ma to znaczenie takie iż odchodzi ponieważ on ma jeszcze żyć? No wiem dziecinne to trochę pytanie, jak mówiłem odpowiedź wydaje się oczywista. Niemniej jednak zakończenie jest najbardziej refleksyjne z całego filmu.

Grzybu111

W końcu odnalazł Spokój

puzzleman

Piszę bo ciekawi mnie interpretacje ludzi więc...

ocenił(a) film na 8
obleh

Zwiastun bardzo zachęcający, tylko czemu musimy czekać ponad miesiąc od premiery!

lotus_85

Ponieważ 25 grudnia film będzie wyświetlany tylko w kilku kinach w USA- Dla zasady żeby się załapać na Oskary

ocenił(a) film na 8
sentia

Generalnie wiem o co chodzi, taki mój wyraz frustracji :)
Nie mogę się doczekać tego filmu po prostu :D

użytkownik usunięty
obleh

Na metacriticu aż 6 portali wystawiło pełne 100/100.
http://www.metacritic.com/movie/the-revenant-2015/critic-reviews

Zobaczymy. Z Sicario jest podobnie, a według mnie to tylko poprawne kino.
http://www.metacritic.com/movie/sicario/critic-reviews

użytkownik usunięty
obleh

Sicario jest przehajpowane. Multum dziur i amatorska brutalność.

Tu się zgadzam w pełni.

Co sądzisz o ostatnich dwóch krótkometrażówkach science fiction Bagińskiego: "Smok" i "Twardowsky" ?. Wręcz las nawiązać do klasyków gatunku.

użytkownik usunięty
obleh

Musiałbym nieźle zakląć.

Jako pastisz legend krakowskich mnie się podoba. Takie nasze "Kung fury".

ocenił(a) film na 5
obleh

I jednocześnie rozpoczęła się promocja DiCaprio w wyścigu do Oscarów... Teraz już wszędzie trąbią że zjadł surową wątrobę bizona w ramach bardziej realistycznego oddania swej postaci... Nie znoszę takich żałosnych umizgów do Akademii, przecież nie ważne ile się poświęci, ważny jest efekt końcowy. Taka ich praca. Ale Amerykanie uwielbiają takie historie- ten schudł, tamta ogoliła głowę, a Leo zjadł surowe mięso. Tak było z Anne Hathaway przy okazji Nędzników. Namolne gadanie ile to schudła i jak dobrze rozumiała swą postać grając z fryzurą na zapałkę.
A co do DiCaprio, to wg mnie najbardziej był skrzywdzony brakiem Oscara za "Co gryzie Gilberta Grape'a?"

ocenił(a) film na 4
obleh

Urywają głowę pod warunkiem, że ktoś ładuje sobie sążniste facepalmy.

ocenił(a) film na 8
obleh

Już w sieci

użytkownik usunięty
Artur7335

Już miałem napisać że jarasz się pierwszą wersją Cam, a tutaj od razu udostępnili w jakości DVD... jakim cudem??

Jakim cudem?? Troszkę sie trzeba orientować. Oskary nadchodzą więc członkowie Akademii dostają filmy na płytach i tak trafiają do sieci. Normalka od wielu lat.

użytkownik usunięty
oszczakiewicz11

Szkoda że nie dostali płyt z wersją Bluray tej produkcji xD

ocenił(a) film na 8

Jak widzisz byle czym się nie jaram.

Artur7335

8/10
Piękne zdjęcia,świetny Leo,film za długi, muza średnia, mocny finał...8-/10

ocenił(a) film na 8
oszczakiewicz11

Floating cam wykonany po mistrzowsku, gra aktorska taka, jak można by się spodziewać, ale w połowie seansu usnąłem, trzeba zaraz dokończyć.

Artur7335

Trzeba być poy-ebem żeby tego filmu nie obejrzeć w kinie, jeśli już ktoś jest nim zainteresowany.

ocenił(a) film na 7
GizelWizel

Trzeba nim być żeby pisać tak o kimś kto nie poszedł do kina na coś...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones