PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=586583}

Zjawa

The Revenant
7,2 267 680
ocen
7,2 10 1 267680
6,5 44
oceny krytyków
Zjawa
powrót do forum filmu Zjawa

Zdjęcia

ocenił(a) film na 9

Przepiękne widoki świetna praca kamery, ujęcia, zbliżenia istny majstersztyk nie mogę się nadziwić w jak fantastyczny sposób został oddany w tym filmie ponury dziki klimat bardzo polecam.

wanted1

The Revenant by Tarkovsky na yt
czyżby po oscarze za scenerie?

użytkownik usunięty
wanted1

Ten film to wizualna petarda! Choćby dlatego warto go zobaczyć w kinie.
http://pikowo.blogspot.com/2016/02/zjawa.html
zapraszam do mojej recenzji

ocenił(a) film na 9
wanted1

Zgadzam się :)

ocenił(a) film na 3
wanted1

gówno prawda, przerost treści nad formą nie polecam!

ocenił(a) film na 2
wanted1

Zdjęcia rzeczywiście ładne (może poza efektami typu krew na obiektywie kamery), ale to dla mnie jedyna rekompensata zmarnowanych trzech godzin. Pozdrawiam ((o:

ocenił(a) film na 5
wanted1

Zdjęcia rewelacyjne, aktorstwo pierwsza klasa i w ogóle wszystko pięknie, ale przez te dwie i pół godziny wynudziłam się chyba za wszystkie czasy. Może gdyby film trwał 1,5 h, to mogłabym go docenić albo nie, bo sama historia jest po prostu nieciekawa.

ocenił(a) film na 6
other_disasters

To i tak pół biedy w porównaniu z Drzewem życia, gdzie pierwszy raz w życiu byłem świadkiem ewakuacji paru osób z kina. Historia tutaj jak najbardziej nudna i sam nie wiem czemu każdy podkreśla te atuty ze zdjęciami, przyrodą itd. Przecież to nie film przyrodniczy...a jeśli chodzi o te podniety przetrwaniem to chyba bardziej przemawia do mnie Dobry, zły i brzydki, chociaż tam akurat tyrają się przez pustynie, a nie zaśnieżone lasy.

ocenił(a) film na 7
wanted1

No - przy jednym zbliżeniu kamery, gdy Glass położył swoją głowę na klatce martwego Hawka, to aż od jego oddechu kamera była zaparowana. :D

ocenił(a) film na 9
wanted1

Zdjęcia jak zdjęcia. Ładne miejsca to i ładne zdjęcia ale żeby ale żeby wpadać w przesadny zachwyt to chyba nie ma powodu.
Wcześniej powstało już 100 tyś filmów z równie ładnymi lub ładniejszymi zdjęciami. ZA to niedzwiedź to było mistrzostwo świata. Chyba najlepsza komputerowa animacja jaka dotąd w filmach widziałem . Taki realizm i dynamika że aż w fotel wgniotło :)
Film niestety jako całość pupy nie urwał. Trochę nudnawy.

wanted1

Naturalnie zdjęcia przepiękne, wspaniała praca kamery, ale losy Glassa można spuentować "zabili go i uciekł" tak z 9 razy. Zupełnie nieprawdopodobne jest przeżycie przez rannego człowieka tej kąpieli w lodowatej wodzie, pełnej progów skalnych i skał, później wyjście na brzeg w przemoczonych ciężkich ubraniach, rozpalenie ogniska !!!! itd. Drugi właściwie zupełnie nierealny przypadek to upadek wraz z koniem z wysokiej skarpy, po którym wstaje sobie jak nowo narodzony. Poza tym jakoś zbyt szybko dotarł do fortu po swoich prześladowcach. Nie neguje bohaterstwa samego Glassa, ale pokazane w tym filmie przygody, powinny być choć trochę realne.

ocenił(a) film na 8
wanted1

dokladnie ,wszystko wyszło rewelka , a rola Hardego mistrzostwo , mówiac szczerze obejrzałbym go jeszcze raz,oczywiscie w Multikinie

ocenił(a) film na 9
wanted1

Zgadzam się, sceneria świetna, jednak mnie najbardziej urzekł niedźwiedź.... to była genialna animacja.

czelsiak

to nie animacja .. to czlowiek przebrany za niedzwiedzia ..

http://naekranie.pl/aktualnosci/wywiad-z-niedzwiedziem-ze-zjawy-szczegoly-krecen ia-sceny-771361

wanted1

Niesamowite zdjęcia, jestem pod wrażeniem.

ocenił(a) film na 8
wanted1

Super film, przykuwa do ekranu, urzeka lokacjami i przeraża bezradnością człowieka w strarciu z potęgą natury.

ocenił(a) film na 9
wanted1

Film wygląda genialnie w 4K.....!!!! Polecam...

wanted1

Zdjęcia i obraz to największy atut, sam film dla mnie niezły, ale nie jakiś wybitny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones