PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462441}

Zmierzch

Twilight
5,6 331 763
oceny
5,6 10 1 331763
4,0 24
oceny krytyków
Zmierzch
powrót do forum filmu Zmierzch

i pryszczatych onanistów ja się pytam po coś takie gówna wypuszczać???
Nie dość że te ludzie wampiry czy czym oni tam są biją się z jakimiś psami to na dodatek jeszcze
namawiają tą bellę
srellę czy jak ona tam ma żeby zostawiła stado psów z jakimś dżekim na czele nie dość że ten
dżeki ją całował to jeszcze
dowolnie się zmienia z psa na człowieka czyli co ja też tak mogę??? ja też jestem psem?? i
właśnie ten edzio bił tego
dżekiego nawet przy belli wyobraźcie sobie co ona wtedy czuła .
2.Pedofilia
A jak inaczej nazwać to że edzio pedzio lizał się z bellą i nawet gnojek dziecko jej zrobił przecież
on jest od niej o sto lat
starszy !!!! nie dość że stracił z nią prawictwo to jeszcze ją jakims hiwem zaraził i miała w sobie
pasożyta prawie umarła
ale ten edzio pedzio zrobił z niej wampira bo mu się spodobała i chciał dalej dymać.
3.Nie szanują rzeczy
Jak uprawiali seks to bella zerwała edwardowi koszule a edzio jej bluzkę co my kur.. pieniędzmi
sramy??? zdecydowana
obraza biednych bo biedni nie mogą tak zrobić muszą oszczędzać w przeciwieństwie do tych
frajerów
4.Namawianie belli do bicia się z psami
Nawet z dżekim!!!

Znawca_123

Twój komentarz mnie rozbroił - jest genialny nic mnie tak nie rozbawiło od czasów poszukiwania świętego grala.

ocenił(a) film na 5
Znawca_123

Nie będę komentować tematu o Twojej ,,pedofilii" -,- .Nie rozumiem jednak czemu krytykujesz samą fabułę!Z Twojej wypowiedzi wynika,że krytykujesz sam fakt,że film jest fantastyczny!To bzdura,co prawda nie ma głębszego sensu.To ekranizacja dla młodzieży.Nie powinniśmy tu dyskutować o gustach filmowych.Oglądałam twój profil i widziałam,że oglądasz filmy typu: Godzilla,Piraci z Karaibów i inne.Tam też możesz dostrzec np.nierealne postacie.Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Maggonagal

Raczej dla mułodzieży :D szanujmy inteligentną młodzież która nie da się złapać na takie coś :).

ocenił(a) film na 3
Maggonagal

Chyba widzisz ze on jest znawca, wiec twoj argument jest inwalida xD

ocenił(a) film na 3
Maggonagal

Przecież on to napisał dla beki. Żeby sprowokować "fanów filmów dla młodzieży".

Znawca_123

Jesteś moim bogiem :D

ocenił(a) film na 8
Znawca_123

Polecam najpierw obejrzeć zwiastun filmu zanim stracisz 2 godziny z życia na oglądaniu czegoś najwidoczniej zupełnie nie w Twoim guście :)
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones