Midnight Sun - film

ostatnia wypowiedź: lLlada
wampirka_filmweb wampirka_filmweb
ocena: 10

Nie wiem czy ktoś założył już ten temat ale nie chce mi się szukać. Czy waszym zdaniem powinien powstać film - Midnight sun? Niby jako film to to samo co Zmierzch, a jednak było by pokazane co robił Ed gdy zniknął na jakis czas, gdzie był itd. W ogóle jest też dużo scen gdzie nie wiadomo co robią i gdzie sa Cullenowie? Jaka jest wasza opinia?

• Agafka Agafka

moim zdanie nie bo po co kręcić drugi Zmierzch...
    Chociaż mogłby byc ciekawie - więcej Cullenów...

• LeaMao LeaMao
    ocena: 7

nie ma. za bardzo teraz by odbiegał od pierwszej części.

• lLlada lLlada

na pewno nie bedzie powtorki z rozrywki nie ma sie nawet co łudzic...

• LeaMao LeaMao

kasa za bardzo kusi

• LeaMao LeaMao

co do Midnight Sun, to kręcili kilka scen oczami Edwarda. widziałam na chomiku filmiki na którym Rob w sali od biologi rzuca się na Krist i ją gryzie. ktoś chce linka?

• wampirka_filmweb wampirka_filmweb

:0:0:0::::::::::::: !!!!!!Ja chce linka!!!!!!!! :0:0:0:0:::::::::::::::

• bakusia13 bakusia13

Ja tez chce linka!!!!!!!!!!!!!!błagam!!!!!

• Zozolka Zozolka

http://www.twilight-media.org/play.php?vid=256 myśle, że ten jest dobry :)
        Przynajmniej ja taki znalazłam... :)

• LeaMao LeaMao

toś mnie wyręczyła. do zainteresowanych, scena o której jest mowa jest na końcu filmiku więc miejcie cierpliwość na początku gdzie pokazują coś innego.

• Zozolka Zozolka

No właśnie zapomniałam o tym wspomnieć :)

• Agafka Agafka

Ciekawy ten filmik - ale ta cena gdzie Edward gryzie Bellę taka nierealistyczna (chodzi o ta z tymi świecami i czerwienią)...

• Gingers Gingers
          ocena: 4

Najpiękniejsza jest sama końcówka, w której dwóch uczniów siedzących za nimi centralnie olali scenkę :D

• lLlada lLlada

haha nom olewka totakna haha jakgdyby nigdy nic;p a tak w ogole to razczej lepiej by mu bylo w reke ja ugrysc jakos bo tak w szyje to sie szarpala dziwnie jakos tak xD

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: