PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462441}

Zmierzch

Twilight
5,6 331 661
ocen
5,6 10 1 331661
4,0 24
oceny krytyków
Zmierzch
powrót do forum filmu Zmierzch

Oglądali go chyba wszyscy , wszystkie babeczki z maślanymi oczkami wpatrywały się w pięknego Edwarda , film osiągną sukces ale jak przyszło do ocen to są niskie ? Dlaczego ? ok może nie był idealny dla kogoś kto oczekiwał że posika się ze strachu na horrorze ale był cudny uroczy wspaniały z klimatem zachęcający do dalszego oglądania . Jak dla mnie ( pomimo licznych niedociągnięć które chowam pod dywan ) świetny :)

użytkownik usunięty
BellaEJ

Ej! Jestem babeczką, ale nie życzę sobie, aby ktokolwiek przy tym filmie pisał o mnie "wszystkie"! Mnie Edzio działa na nerwy. Jedynymi, którzy jak dla mnie probowali ten film uratować, to Billy Burke i Cam Gigandet. Tego drugiego niestety później zabrakło...

BellaEJ

Ja nie oglądałem

ocenił(a) film na 7
BellaEJ

lol pięknego Edwarda.... :D uśmiałem się

leszek_kw

Ja się właśnie wizerunkiem Edwarda zawiodłam oglądając film pierwszy raz po przeczytaniu książki. Film wyszedł właśnie na strasznie nudny.

ocenił(a) film na 6
BellaEJ

Film osiągnął sukces bo sama historia jest ciekawa, niestety gra aktorska i dobór postaci pozostawia wiele do życzenia. Daję 7 bo naprawdę bardzo spodobała mi się sama fabuła, w której dosłownie zakochałam się po przeczytaniu serii książek i często do niej wracam. Niestety, film (w mojej ocenie) pozostawia wiele do życzenia, a dobór aktora do roli Edwarda jest tragiczny - wszystkie dziewczyny wpatrywały się maślanymi oczkami w niego? Hahaha, niedoczekanie...

BellaEJ

Na mnie większe wrażenie zrobił Carlisle, a nie Edward. Gra Pattinsona była w tym filmie niestety drewniana. Żadnych emocji, nic.

użytkownik usunięty
BellaEJ

Wg mnie w tej części jest bardzo mało treści. Nie ma sensu w miłości Belli i Edwarda, nie pokazane nic co wskazywałoby na to, że się jakkolwiek głębiej poznali, np jakas scena gdy rozmawiają o tym co lubią, żadnego wspólnego seansu, głębszych rozmów przy jedzeniu, potem główne starcie wampirów dość mało spektakularne i końcówka bez morału. Bella gra nieprzekonująco i Edward dość ograniczoną mimikę ma.

ocenił(a) film na 6
BellaEJ

Bo kazdy ma swoje zdanie, ja na przyklad znienawidziłam Edwarda i wiedziałam że to się nie stanie ale po cichu liczyłam na jacoba, ze on będzie wazniejszy dla niej

BellaEJ

Film nie tylko jest źle oceniony. Jest FATALNY. Oglądałam go z zazenowaniem... Nie tylko gra aktorska jest zła, ale i niestety fabuła jest równie okropna. Osobiście książki nie czytałam. Temat relacji wampira z człowiekiem tez jest do obronie nią, ale to... To jest marne romansidlo.. I to w dodatku dla dzieci. Ja na miejscu tych aktorów, wstydzilambym się zagrać w takim gniocie.

BellaEJ

Edward nie jest przystojny, a on i Kristen nie potrafią grać. Psują film, który przez to jest bardzo „cringe”.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones