PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462441}

Zmierzch

Twilight
5,6 331 755
ocen
5,6 10 1 331755
4,0 24
oceny krytyków
Zmierzch
powrót do forum filmu Zmierzch

Dziewczyny, powiedzcie ilu chłopakom zmarnowaliście czas przez ten film ? Ilu biedaków musiało
się na tym męczyć ? Ilu biedaków musiało robić dobrą minę do tego czegoś...?, żebyście poczuły
się w miarę dowartościowane, że lubicie "wartościowy" film.
I jeszcze mam takie pytanie. Co byście odpowiedziały swoim chłopakom gdyby zaprosili Was na
Transformers ?

Kruchy_4

Na tym badziewiu nie byłam bo wstyd :D a na Transformers chętnie bym poszła :)

ocenił(a) film na 1
pomysl_o_mnie

Powiem Ci, że pozytywnie mnie zaskoczyłaś :)
Może wyskoczymy razem ?

Kruchy_4

Z tego co wiem nie grają Transformers w kinach teraz :P przynajmniej u mnie w mieście:D

ocenił(a) film na 1
pomysl_o_mnie

No u mnie jeszcze grają :)
Ale spokojnie, mam wystrzałowe kino domowe. Co ty na to ? Byśmy obejrzeli Transformers w FULL HD z dźwiękiem DTS, Telewizor 47 cali. Tylko ja i ty ...

Kruchy_4

haha :D

ocenił(a) film na 1
pomysl_o_mnie

Zamówię pizzę, kupie dobre whisky.
No chyba, że chciałabyś jakiś inny film hmm ? Jaki masz ulubiony ?

Kruchy_4

Trylogia Nolana o Batmanie i Iron Many :P

ocenił(a) film na 1
pomysl_o_mnie

ok, mam wszystko, Iron Mana 3 mam nawet w 3D jak byś chciała :) Pasuje ?

ocenił(a) film na 4
Kruchy_4

Gada na zmierzch, a transformers mu nie przeszkadza, widzę koneser ambitnego kina.

ocenił(a) film na 4
G00N3R

you made my day :D

Kruchy_4

Ja poszła bym na to i to więc....

ocenił(a) film na 2
Kruchy_4

Ja nie pokazałabym się w kinie z biletem na zmierzch, nigdy. Wolałabym się zabić xd. Transformersi też wspaniali nie są... Ja tam czekam na Resident Evil 6 z nadzieją, że będzie lepiej XD. Tak ogółem ten "Horror" przy zmierzchu mnie rozwala, jako 10 latka byłam na tym w kinie i powiem tylko tyle... płakałam po tym filmie... Oglądając go miałam ochotę wydłubać sobie oczy i wrzucić do pieca lub rozgnieść .-. Płakałam, bo nie sądziłam, że można tak zranić ten gatunek i filmy o Wampirach, ale cóż... Teraz liczy się tylko kasa, a nie porządny film x.x

AkaraBruce

No już nie gadaj, jak miałaś 10 lat, to na pewno Ci się podobał :P ja mam niestety już duuzo więcej i jeśli to jest horror, to jest to najgorszy horror jaki widziałam w życiu. To jest melodramat sf , dla dzieci od 10 do 15 lat.

ocenił(a) film na 2
Maria1122

Jak miałam dziesięć lat to oglądałam Comedy Central XD. + odkryłam coś takiego jak Matrix :P, a moją pasją były karabiny i pistolety - Shotgun Mossberg <3. Czy dalej uważasz, że podobał mi się ten denny film o Wampirkach, w którym prawie w ogóle nie ma akcji? XD

AkaraBruce

No to rzeczywiście nie w Twoim guście xD, a na wątki miłosne, byłaś za młoda ;)

ocenił(a) film na 2
Kruchy_4

Dobre pytanie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones