PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12016}

Zmowa pierwszych żon

The First Wives Club
6,9 16 849
ocen
6,9 10 1 16849
6,9 8
ocen krytyków
Zmowa pierwszych żon
powrót do forum filmu Zmowa pierwszych żon

Szczególnie polecam porzuconym kobietom, niech znajdą siłę by nie popadać w depresję i marnować sobie resztę życia jakimś gnojkiem, tylko skopać mu tyłek by za wszystko zapłacił. Reszcie też polecam ;)

użytkownik usunięty
DrzwiamiWTwarz

Amen.
P.S Zajebisty nick;)

DrzwiamiWTwarz

Po co tyłek kopać.... lepiej "drzwiami w twarz" konkretniej :)

DrzwiamiWTwarz

Książka autorstwa Olivii Goldsmith o tym samym tytule, na podstawie której powstał film jest świetna, czy lepsza, czy gorsza? Warto osobiście się przekonać :)

użytkownik usunięty
dasari

Film nie umywa się do książki (moim zdaniem :)), ponieważ zrobili właściwie komedię (świetna scena z windą dla robotników albo scena aukcji), a książka to fajnie napisana obyczajówka, jedna z moich ulubionych. Jednak film mi się podoba nie tylko dlatego, że bardzo lubię Bette Midler, Diane Keaton i Goldie Hawn, a także Maggie Smith. Bardzo dobrze wykorzystano tutaj podkład muzyczny i przyjemnie jest popatrzeć na dobre aktorstwo, nieograne sceny i kobiety ubrane z klasą. Goldie Hawn podpadła mi niedawno nadmiernymi operacjami plastycznymi, które - jak i Meg Ryan - zeszpeciły u obydwu aktorek ich piękne twarze, ale nie wpływa to oczywiście na ocenę aktorstwa Hawn, która pewnie nawet nie przypuszczała, że za kilkanaście lat będzie przeżywała podobne dylematy urodowo-wiekowe jak jej bohaterka i wszelkimi sposobami będzie próbowała zachować młodość (w obydwu wypadkach - z marnym skutkiem).

ocenił(a) film na 8
DrzwiamiWTwarz

hej . Znacie może tytuł piosenki która leciała w klubie dla lesbijek ?

ocenił(a) film na 6
maciekb80

Trochę czasu minęło, ale....

M People - Moving on up. :)

ocenił(a) film na 8
FankaKinomanka

Dzieeeeki !!!!

ocenił(a) film na 6
maciekb80

Hehe, proszę, akurat wczoraj oglądałam ;)

ocenił(a) film na 8
FankaKinomanka

Ja ten film kocham . A Goldie najlepsza !!!

ocenił(a) film na 6
maciekb80

Goldie świetna, stworzona do ról komediowych, a film całkiem przyjemny, śmiało można obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
FankaKinomanka

Choc teraz wyglada tak ze spokijnie mogła by zagrac w kontynuacji " Ze smiercią jej do twarzy " a tytuł by brzmiał " Z botoksem jej nie do twarzy - zemsta pudernicy " :)

ocenił(a) film na 6
maciekb80

Haha, czasu nie oszukasz, trochę to przykre, że niektórzy nie potrafią tego zrozumieć. Faktycznie wygląda słabo, choć swojej dziewczęcej urody jeszcze ciut w sobie ma :)

ocenił(a) film na 8
FankaKinomanka

Nawet wiecej niż " ciut" . A w tym filmie zagrała chyba siebie czyli osobe usilnie walczącą z czasem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones