PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1175}
7,7 151 189
ocen
7,7 10 1 151189
7,0 23
oceny krytyków
Znachor
powrót do forum filmu Znachor

Jedno wielkie G

ocenił(a) film na 2

Jak ludzie mogą coś takiego oglądać?Boże drogi

ocenił(a) film na 9
dominik9051

hehe, dlatego, że niektórzy już dorośli.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
dominik9051

Myślę, że nie. Tylko debile nieznający się na sztuce myślą inaczej.

ocenił(a) film na 2
scorpio84

Tacy jak ty.Hehehe

ocenił(a) film na 9
dominik9051

Buehehehe, Shrekolubie, ciesz się.

ocenił(a) film na 2
scorpio84

Jak to mówin Ferdek:Nie kompromisuj się człowieku.

ocenił(a) film na 9
dominik9051

Fakt, zgasiłeś mnie na dobre. Milknę.

ocenił(a) film na 7
dominik9051

Z każdą wypowiedzią coraz bardziej pogłębiałeś nas w przekonaniu, że jesteś po prostu TĘPY... Gratuluję.

dominik9051

*Nie kompromituj :p

ocenił(a) film na 8
Aftershock

Tu akurat dobrze zacytował ;)

ocenił(a) film na 10
dominik9051

Od razu po tekstach widać, kto jest twoim idolem :) Próbujesz się z nim zrównać poziomem? Nie m musisz próbować. Już się zrównałeś.

ocenił(a) film na 8
scorpio84

Ja film po raz pierwszy oglądałam jak byłam nastolatką, tak mi się podobał, że w jedną noc przeczytałam całą książkę, potem kolejne części :)

dominik9051

Ale sobą "poziom" reprezentujesz. poniżej dna i 1000km mułu. Jedno wielkie G, jak to okresliłeś to twój "gust" filmowy.

ocenił(a) film na 8
Sasayaki

Zgadzam się z przedmówca poziom poniżej poziomu hehe

Dalmacy

Z przedmówczynią :P

ocenił(a) film na 2
Sasayaki

Jedno wielkie G to gust filmowy tych którzy oglądają takiego gniota jak Znachor.

I nie mam zamiaru dłużej dyskutować z plebsem

dominik9051

Ach te dzieci mają wakacje, i mamy wysyp trolli nawet tutaj. Śmiem zauważyć, że ty oglądasz same idiotyczne bajki i Świat według Kiepskich ( a to już w ogóle świadczy o tym jakim troglodytą jesteś). Więc ja nie mam zamiaru dyskutować dłużej z wielkim g...
gdybym miała taką patologie i niewychowane dziecko jak ty w łeb bym sobie chyba strzeliła.

ocenił(a) film na 8
Sasayaki

haha! @Sasayaki; ja też! Szczęście, że jak na moje skromne 15 lat już zaczyna kształtować mi się 'niezły' (tak myślę) gust filmowy;p

karolekibolek

Gratuluje

ocenił(a) film na 2
karolekibolek

karolku kibelku,od twojego gustu gustomierz na filmwebie się spalił.Hahahahahahahania nie żyje

ocenił(a) film na 8
dominik9051

Haha! Padłam :) Czuję się upokorzona i zgnojona ;( idę zatopić smutki w swoich głupich filmach.... Ty jedyne, co mi pozostało. :(

ocenił(a) film na 2
Sasayaki

Dla twojej wiadomości to nie są bajki tylko filmy animowane,ale taka wieśniara jak ty nie wie nawet czym to się różni.
Zresztą co będę rozmawiał z kretynką która dodaje do ulubionych takie nieporozumienie jakim jest ,,Jak zostać kró-kró-królem''.Hahaha.Przez cały film tylko ją-jąkanie.Ten kto dał temu filmowi Oscara chyba w ogóle za grosz gustu nie miał.
Ale jak już powiedziałem z plebsem nie dyskutuje.Żegnam

dominik9051

Jesteś doskonałym przykładem na to, że trzeba używać prezerwatyw, albo poddawać się aborcji.
"King's Speech" jest doskonałym przykładem na to jakim wieśniakiem, plebsem, patologią i hołotą jesteś ty sam. Nie widzisz pracy i wysiłku stworzony nie tylko w film, ale pracy jaką wkładał sam George VI by być godnym korony. No, ale żeby to widziec i wiedzieć to trzeba mieć mózg, uczyć się historii i ją znać. Tutaj bardzo cwaniakujesz a w domu co? Dostajesz w ryj za samo to, że istniejesz, i latasz co chwilę do sklepu po kolejne butelki wódki i piwo z biedronki dla rodziców? Nie zdziwiła by mnie taka rzeczywistość.
Poza tym ja mogę się pochwalić trzema skończonymi kierunkami studiów na zagranicznych uczelniach: Japonistyką, informatyką i teatrologią. Biegłością w czterech językach obcych.
Ludzie tacy jak ty są kretynami. Nie ze względu na gust, a ze względu na prymitywne myślenie, brak smaku i bycie troglodytą. A czym ty się pochwalisz trollu? Powtarzaniem pierwszej klasy gimnazjum?
Ps. A wiedziałeś, że filmy animowane określa się potocznym słowem "bajki"? Wątpie.
Już moje 6-o letnie dziecko jest inteligentniejsze niż ty.

Sasayaki

"Jesteś doskonałym przykładem na to, że trzeba używać prezerwatyw, albo poddawać się aborcji....."

jak można coś takiego napisać:/ nie wspominając o reszcie...://// Poza tym niby taka oczytana, a dałaś się sprowokować takiemu "gimnazjaliście"...i tu nasuwa się słynny cytat: "Kto jest bardziej głupi: głupiec, czy ten kto za nim idzie?"

A sam Znachor oczywiście naiwny i sentymentalny, ale Bińczycki wyborny i klimat całkiem fajny. Poza tym na pewno o niebo lepszy od wszystkich "nowości".

msgamgee

Ja się nie dałam sprowokować gimbusowi. Skąd. Normalnie można napisać. Jeśli dzieciak nie ma za grosz kultury osobistej, jest chamski i bezczelny i pokazuje, że nie został wychowany jak oczytany człowiek to nie powinien się spodziewać niczego innego. Im mniej prymitywów i patologii tym lepiej dla całego świata razem i każdego z krajów osobno.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dominik9051


Pozdrowię męża i moje ukochane dziecko. Mnie dziwi, że tacy jak ty się rodzą jeszcze. A co gorsze - mają te same prawa.

ocenił(a) film na 2
Sasayaki

Przepraszam.Nie powinienem tak pisać.Każdy człowiek jest inny.Jednemu przypadnie do gustu film z najniższej półki,a drugiemu nie spodoba się arcydzieło z robione w najnowszej technologii.Nie wszystkim podobają się te same filmy.Każdy lubi inny gatunek.Niektórzy szukają w filmie przesłania,odrobiny magii,a inni tylko np.mordobicia.Że Znachor mi się nie podoba to nie znaczy że innym też ma się nie podobać.Po prostu nie znajduję w nim ,,tego czegoś'',ale może inni znajdują,albo znajdują coś innego.Jeszcze raz przepraszam

dominik9051

Masz pełne prawo nie zaakceptować filmu, ma pełne prawo nie przypaść ci do gustu.
Obrażać nie masz żadnego prawa. NIe Twój gust jest problemem a twoje zachowanie.

dominik9051

Nie wiesz za co King's speech zasłuzył na tyle oscarów z prostej przyczyny: Ten film to za wysokie progi dla ciebie. Bardzo za wysokie. Siedź w domu i ogladaj sobie tych swoich "Kiepskich" bo nic wiecej nie osiagniesz.. To serial akurat na twoja 'inteligencje'.
Milego trollowania.

ocenił(a) film na 9
Sasayaki

10/10

użytkownik usunięty
dominik9051

plebs to cię zrobił, spadaj hejterze

ocenił(a) film na 10
dominik9051

Jak ktoś się nazywa Dominik i ocenia filmy typu Artur i Minimki 3 na 10 to jak ma zrozumieć film Znachor ? :D
W gimbazie mało kto jest wartościowy i uczuciowy.

ocenił(a) film na 8
dominik9051

no to Cie Dominiczku tutaj ładnie zgasili ;)

ocenił(a) film na 2
Freederth

Zgasić to se możesz świeczkę na swoim grobie

dominik9051

Ludzie mogą. Zapewniam Cię, że klasyczny homo sapiens nie ma żadnego problemu z obejrzeniem tego filmu. Ale Ty to już inna sprawa...

ocenił(a) film na 2
Ellesmera_11

Bo ja jestem hetero sapiens.Heheheherbata ci stygnie

ocenił(a) film na 8
dominik9051

Homo czy hetero (pewnie i tak nie wiesz o czym mowa...), na podwójny przymiotnik sapiens nie zasługujesz, nawet na sapiens neandertaliensis jesteś za cienki. To, że mówisz jak człowiek i tak wyglądasz, nie znaczy, że nim jesteś, trollu. Obrażaj sobie dalej. Skoro anonimowo w necie jesteś taki zawistny, pyskaty i wyszczekany to w rzeczywistości jesteś pewnie najgorszą ofermą w gimnazjum i workiem treningowym dla wszystkich od przedszkola do klasy III gim. Good luck i bujaj się ;)

ocenił(a) film na 2
GrzegorzS_Lublin

O Boże,czuje sie dotkniety.Hehe

dominik9051

Ach, wybacz, nie zwróciłam wcześniej uwagi na to że jesteś trollem <facepalm> Jak tam znajomi w gimnazjum? Ach, zapomniałam, no przecież ty nie masz żadnych znajomych!!! Smutne, że twoja szara egzystencja domaga się urozmaiceń w postaci wypowiadania się w temacie o którym nie masz pojęcia. Jak to jest być forever alone?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dominik9051

Mózg (jeśli go masz) Ci wystygł.

użytkownik usunięty
dominik9051

pytasz się dlaczego ludzie to oglądają?odpowiedz jest prosta,bo ludzie poznają się jakim szajsem są raczeni przez rodzimych producentów filmowych i wolą oglądać właśnie filmy takie filmy jak Znachor czy podobne,idź lepiej obejrzyj i jaraj się Transformersami drogie dziecko xD

ocenił(a) film na 2

Znachor jest zwykłym szajsem.
Obraziłem twój ukochany filmik,tak?O jejku jejku,hehe

użytkownik usunięty
dominik9051

a ty jesteś pospolitym bezmózgowiem,ale zapewne twoi rodzice też przecież po kimś musiałeś odziedziczyć ten debilizm,obraziłem twoich starych,tak? O jejku jejku,hehe.
P.S.Daruj sobie odpisywanie.

ocenił(a) film na 2

Bo boisz się riposty,tak?Ok,daruję sobie.

ocenił(a) film na 8
dominik9051

Jeśli Twoje chamskie wypociny określasz mianem riposty to pojęcia nie masz co to riposta. Jesteś pusty jak lej po bombie...

ocenił(a) film na 2
GrzegorzS_Lublin

Łał,normalnie padłem.Coż za zreczny dobor słow

ocenił(a) film na 9
dominik9051

i pisze to ktos, kto w najwyżej ocenianych ma tylko i wylacznie bajki. Do niektórych filmów trzeba dorosnąc

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones