PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1175}
7,7 151 239
ocen
7,7 10 1 151239
7,0 23
oceny krytyków
Znachor
powrót do forum filmu Znachor

Jedno wielkie G

ocenił(a) film na 2

Jak ludzie mogą coś takiego oglądać?Boże drogi

ocenił(a) film na 9
dominik9051

siadam przed kompem , uruchamiam program, odpalam film, oglądam -nic trudnego

ocenił(a) film na 10
mateuszziomal

Widać obsługa Windows Media Player albo AllPlayera to dla niego jeszcze czarna magia...

ocenił(a) film na 8
dominik9051

T jak trolling, czyli to czym sie zajmujesz w tym temacie..

ocenił(a) film na 10
dominik9051

Takim osobom filmweb powinien wprowadzić zakaz oceniania.

ocenił(a) film na 7
dominik9051

Jak mogą to oglądać? Wyobraź sobie że w Rosji jest to jeden z najczęściej oglądanych filmów w ogole, a z polskich na pewno. To ci dopiero fenomen... co? Jest to kawał świetnej historii zamknięty w nienajgorszym obrazie. jest tam wszystko czego potrzeba aby opowieśc była ujmująca i ciekawa. Wielu ludziom to wystarcza - to film adresowany do raczej starszych ludzi, cho kiedyś lubili go i młodsi. ja osobiście przyznam... lubię ale niektóre sceny i wątki zbyt przesłodzone. Musimy pamietac ze to film na podstawie przedwojennej powieści która była tak naprawde melodramatem. Wtedy takie opowieści to jak dziś Harlequiny praktycznie.

ocenił(a) film na 7
dominik9051

no tak, pewnie dlatego, że zamiast efektów specjalnych film miał fabułę i nie wystarczyło tylko na obrazki popatrzeć

dominik9051

Są prawdy , wartości i kanony , które są absolutem i nie należy o nich dyskutować.
Oczywiście dla jednego będą to Muminki a dla drugiego Znachor (absolutnie genialny Film)
Z wiekiem dorastamy , zaczynamy pojmować ,że to co kiedyś było ważne , dziś nie ma znaczenia.
Człowiekowi o nicku Dominik9051 może się Znachor nie podobać i ma do tego prawo.Jednak forma oraz treść jego przesłania jest właśnie jak to "cytuję" JEDNO WIELKIE G.
Znachor jest takim filmem który zostaje w Pamięci czy oglądało się go jako dziecko (pierwszy raz go widziałem w wieku 11 lat) czy jak się jest już dorosłym.
Skończyła się niestety pewna epoka i teraz jest czas na dzieci neo.....szkoda.

ocenił(a) film na 1
dominik9051

uważam, że to jeden z najpiękniejszych filmów polskich . Pięknie wykonana adaptacja książki Tadeusza Dołęgi - Mostowicza i oby więcej takich filmów

dominik9051

Żal mi ciebie.

ocenił(a) film na 9
dominik9051

Jestem zszokowana oceną filmu i komentarzami adwersarza. Jak widać, kulturą osobistą i inteligencją to on nie grzeszy, więc sądzę, że nie ma co się wdawać w jałowe dyskusje z osobą takiego pokroju.

ocenił(a) film na 9
dominik9051

Ja to powiem bardziej dosadniej, jesteś typowym zjadaczem chleba i.. jak tu powiedzieć?. Typowym kretynem (:.

dominik9051

Człek prymitywny gardzi tym co wielkie i piękne, a pociąg czuje do tego co na jego poziomie niskie i mierne. To by się zdadzało, że jesteś ..... Dokończ sobie sam.

ocenił(a) film na 10
dominik9051

Jak chcesz zobaczyć prawdziwe g...o to spójrz w lustro.

ocenił(a) film na 2
sphinx_j

Że,niby lustro mam ubrudzone,tak?Słaby żart

dominik9051


dominik9051
wydaje Mi się że zabierali tobie kanapki w szkole

ocenił(a) film na 9
kissu

A ciebie dymali w kiblu.

ocenił(a) film na 2
kissu

Nie miałem kanapek w szkole.Poza tym już przeprosiłem za ten temat.

dominik9051

A ty kim jesteś żeby narzucać ludziom co mają oglądać ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones