PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632419}

Zniewolony. 12 Years a Slave

12 Years a Slave
7,5 151 121
ocen
7,5 10 1 151121
7,0 37
ocen krytyków
Zniewolony. 12 Years a Slave
powrót do forum filmu Zniewolony. 12 Years a Slave

"Najlepszy film w roku 2014" - czarny humor^^

MagicznyGosc

hmm...pewnie tak,ale na pewno nie jest to film na ocenę 3,choćby ze względu na świetne aktorstwo i zdjęcia...

ocenił(a) film na 3
adamb81

Obejrzałem go z trudem do końca. Sama historia wydawała mi się na tyle nudna, że gra aktorska i kostiumy zeszły na drugi plan. Dla mnie to film zrobiony na siłę.

ocenił(a) film na 5
adamb81

hmmm... jak dla mnie to aktorstwo w tym filmie nie powala i za aktorstwo to bym góra 5 wystawiła, ot każdy odbębnił mniej lub bardziej poprawnie swoje i tyle. Nie bardzo wiem czym by się tu można zachwycać. A odtwórcy głównej roli to tak ze 3 się należy bo jakiś taki mało przekonujący w tej roli był. Ani szoku po nim specjalnie widać nie było jak nagle z wolnego człowieka stał się niewolnikiem, ani potem nijak nie było widać jak mu źle i jak długo to już trwa, no generalnie nic specjalnie nie pokazał z bardzo szerokiego spectrum możliwości w przypadku tak skomplikowanej potencjalnie postaci uwikłanej w bardzo niecodzienną sytuację. Taka raczej mdła ta postać wyszła. Ani w nim gniewu, ani buntu, ani rezygnacji nie widziałam. Wyglądał raczej jak przeciętny, zmęczony życiem i niezadowolony ze swojej roboty współczesny facet.

adamb81

Zdjęcia owszem ale ze świetnym aktorstwem bym polemizowała. Nyong`o niczym się nie wyróżnia, bardzo przeciętna rola, skrojona pod Oscary, przecież dostała tę nagrodę tylko dlatego, że jest czarna. Mom zdaniem nagrody dla niej to była jednorazowa sytuacja, jak z Leto przy "Dallas Buyers Club". Oscary dla nich to dla mnie kolejny dowów na to, ze ta nagroda nie ma już żadnej wartości. Cumberbatch kolejny raz udowodnił, że jest aktorem szalenie nierównym, raz gra dobrze, raz jakby się trochę gubił w swojej postaci. Moim zdaniem tylko Fassbender ratuje ten film.

ocenił(a) film na 6
MagicznyGosc

teraz, żeby dostać oskara wystarczy być murzynem albo nakręcić film o murzynach.
jak im tak było źle to dlaczego się nie zbuntowali? widocznie im się to podobało...

ocenił(a) film na 6
John__Locke

Odpowiedź jest prosta http://www.youtube.com/watch?v=3K2StVcV1Yo

ocenił(a) film na 9
John__Locke

Jakim trzeba być debilem, żeby coś takiego napisać...

icywind

Pewnie krewny handlarza niewolników ...

John__Locke

Ciekawe,iż Afroamerykanie nie mówią o tym, ze do tej pory w Afryce czarni sprzedają czarnych(ci z ciemniejszą skórą są niewolnikami).

ocenił(a) film na 8
Nuno33

Brawo! Ktoś się odważył napisać prawdę

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Andeddu

Rasiści zwykle mają niskie IQ.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Andeddu

No tak. Rasiści to idioci, Polacy to złodzieje a baby to kretynki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Andeddu

Rozumiem, że Twoja logika niczego Ci nie podpowiedziała? O "normach" i "stereotypach"?
BTW: Jedź do Brukseli i opowiedz w metrze i na lotnisku o potrzebie tolerancji dla (mniej lub bardziej) opalonych.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Andeddu

"Więc uważasz, że za dzisiejsze ataki w Brukseli odpowiadają WSZYSCY ludzie o ciemniejszej skórze" - TAK! Zmienię zdanie wtedy, gdy zacznie się mówić głośno o rasiźmie wśród czarnej i beżowej hołoty. Dopóki zaś za rasizm odpowiadają TYLKO biali, nie mamy o czym rozmawiać.
Tak na marginesie; nadużywasz słowa "logika".

ocenił(a) film na 8
Andeddu

Za to odpowiadają muzułmańscy fanatycy, ale nie tylko członkowie organizacji, ale i Ci którzy ich popierają.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Andeddu

Blabla bla... Pierdu pierdu... Nie ci... nie tamci... Za dużo telewizji.
Brak logicznych argumentów nadrabiasz wulgaryzmami.
Jest takie stare powiedzenie o beczce jabłek i ogrodniku. Może słyszałeś, mój ty rycerzu tolerancji?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Andeddu

Naprawdę; nie zawiodłeś mnie. Mniej-więcej takiej odpowiedzi się spodziewałem.
Dowiodłeś swojej wyższości... Przynajmniej sobie samemu.
P.S. Chcialbym, żebyś powtórzył mi to w twarz, sieciowy bohaterze.
Jeśli zaś chodzi o rodzinę; nie mierz innych własną miarą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Andeddu

Myśl co sobie chcesz. Ja przynajmniej nie godzę się na to, żeby w moim domu ktoś wprowadzał własne rządy. Niech robią co chcą. U SIEBIE.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Andeddu

Ad.1. Powiedz mi, geniuszu, kiedy słyszałeś o tym w mediach?
ad.2. Nie, nie jesteśmy spokrewnieni.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Andeddu

Raz jeszcze proszę; nie wmawiaj innym historii swoich krewnych.
Piszesz tak, bo tylko wtedy masz wzwód? Czytałem o tym, współczuję.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Andeddu

A skąd u takiej małej dziewczynki wzięło się przekonanie, że jestem z Podlasia?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Andeddu

Twoja mama wie, że wypisujesz tutaj wszystko to, co boli cię w waszych stosunkach, beżowa małpko?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Andeddu

Taka mała, a taka pyskata. Oj, będą chłopcy mieli z ciebie pociechę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Andeddu

Gnojenie? Masz fantazję. Póki co wychodzisz na małą, niedouczoną i źle wychowaną karinkę. Pozdrów swoich zawiedzionych rodziców.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Andeddu

Masz fantazję... To tak, jakby ameba stwierdziła, że gnoi słonia. Zjedz coś, karynko, bo gwiazdorzysz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Andeddu

Nie rozumiesz.
Mała, zapłakana flanela taka, jak ty nie jest w stanie mnie zgnoić, karynko.
P.S. Nie jestem brudasem. Jestem tym, który uważa, że brudasy powinny siedzieć u siebie. Ty, flanelciu, jako mentalny brudas, powinnaś wyjechać tam z nimi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Andeddu

Zwróć uwagę, beżowa flanelciu, na swój język. Potem mów coś o wyższości jednych nad drugimi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Andeddu

Cóż, widać mamy różne pojęcie o cywilizacji. Poczytaj swoje wpisy, flanelciu.
P.S. Naprawdę nie rozumiesz, że nie jesteś w stanie mnie obrazić? Widzisz; czasem czlowiek idąc wdepnie w coś takiego (choć nie zawsze to coś ma Tourette'a), ale nie doskwiera mu to ani chwili. Po prostu; wytrze but w trawnik i idzie dalej. Au revoir.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Andeddu

Twoje komentarze przypominają mi zwykłego kibola z dzielnicy. "Czarne kuta*sy", "J*b się na ryj i zdychaj biały robaku" - Tia, ty na 100% nie jesteś rasistą. Typowy nerdzik.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones