PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710553}

Zniknięcie Eleanor Rigby: Oni

The Disappearance of Eleanor Rigby: Them
6,3 3 473
oceny
6,3 10 1 3473
7,3 7
ocen krytyków
Zniknięcie Eleanor Rigby: Oni
powrót do forum filmu Zniknięcie Eleanor Rigby: Oni

Niepotrzebnie powstała trzecia część. Him i Her były rewelacyjnymi filmami, wzajemnie dopełniającymi się. Niektóre sceny w obu filmach były z pozoru takie same, jednak z zmienionymi dialogami. I to było interesujące - jak dwie osoby mogą różnie pamiętać tą samą sytuację. Natomiast w Them perspektywy Jej i Jego zostały zmontowane chyba na chybił trafił w każdej scenie, przez co postacie kompletnie zatraciły wiarygodność. Szkoda, liczyłem w tym filmie na trzecią jeszcze jakość, a wyszło niestety niekompletne, pozbawione dramaturgii strzeszczenie dwóch poprzednich filmów.

ocenił(a) film na 7
mackey_mordrake

Ja miałam to szczęście,czysty przypadek,że obejrzałam na poczatku "Them" i nabrałam dzięki temu apetytu na resztę części,bo chciałam poznać szczegóły,zgłębić się w historię. Być może właśnie taki był zamysł reżysera,bo z tego co widzę to intensywnie promowana była jedynie trzecia część. Taki sprytny,ale przyjemny lep na widza ;)

mackey_mordrake

jak zmarlo dziecko Eleanor Rigby?

ocenił(a) film na 6
mackey_mordrake

Zdaje się, że trzecia część powstała na życzenie producenta lub dystrybutora - nie pamiętam dokładnie - poniewaz obawiał się, że dwa osobne filmy Him i Her będą trudne w dystrybucji w kinach. Pierwotny zamysł reżysera obejmował tylko 2 filmy, stąd one dobrze wzajemnie się dopełniają - a ten trzeci jest taki trochę sztuczny, zrobiony faktycznie na siłę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones