PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191345}

Zodiak

Zodiac
7,2 219 089
ocen
7,2 10 1 219089
7,4 35
ocen krytyków
Zodiak
powrót do forum filmu Zodiak

Dlaczego, do cholery już w opisie filmu jest napisane, że tożsamości mordercy nigdy nie ustalono? W ogóle
już filmu nie muszę oglądać, bo i tak nie dostanę rozwiązania zagadki... ja pierd... dzięki, genialni erdaktorzy
Filmwebu.

dawid1420

Zgodzę się z tobą co do opisu, tylko jedno pytanko mam czemu oceniłeś na 8 skoro nie oglądasz?

ocenił(a) film na 7
dawid1420

em zdajesz sobie sprawę, że to historia oparta na faktach i to nie jest jakaś specjalnie ukryta wiedza?

Zdradzę Ci sekret: Na końcu Pasji Jezus umiera ;P

ocenił(a) film na 8
Dealric

To że historia oparta na faktach to nie znaczy że każdy tę historię zna. Chociaż film nawet po przeczytaniu tego opisu warto obejrzeć to zgadzam się że mogliby tego nie pisać. Zdecydowanie lepiej dowiedzieć się na koniec filmu że sprawcy nie znaleziono niż przez cały film wiedzieć że i tak go nie znajdą.

ocenił(a) film na 5
Dealric

na samym końcu to akurat zmartwychwstaje ;)

ocenił(a) film na 8
Reetz

"Zdradzę Ci sekret: Na końcu Pasji Jezus umiera", "na samym końcu to akurat zmartwychwstaje" Nie no znowu spojler i to jeszcze innego filmu, dzięki za zepsuty seans Pasji.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
dawid1420

Zodiak właśnie z tego też słynie, że nigdy nie ustalono jego tożsamości. Jako, że to się działo w latach 60-70., to nie jest jakiś wielki spoiler. Poza tym film tendencyjnie pokazuje czasem kto może być Zodiakiem, a to, że nie ustalono tego oficjalnie na podstawie dowodów, to co innego niż fakt, że nie domyślasz się kto nim był. To jest dodatkowy smaczek tego filmu, tym bardziej, że w tamtych latach nie posiadali tak rozwiniętej wiedzy na temat seryjnych morderców, dlatego można się domyślać, że jak na tamte czasy nie było możliwości jego złapania. Uważam, że Fincher tak poprowadził film, że opis filmu nie odbiera przyjemności jego oglądania.

ocenił(a) film na 8
julkis

Dobrze juz dobrze, macie racje, napisalem ten post prawie 4 lata temu, proszę przestańcie go wskrzeszać bo tylko irytujące powiadomienia dostaje :D

dawid1420

nie chcę chłopie nic mówić, ale masz pretensje do strony, a sam w temacie nie oznaczasz, że zawiera spoiler... po tych kilku latach opis filmu na stronie zmieniony, a ja i tak przeczytałam twoje żale, bo są jako pierwsze na forum, w dodatku już w pierwszym zdaniu... w tym momencie to chyba ja powinnam podziękować tobie, za zepsucie seansu

ocenił(a) film na 8
dawid1420

dzieki, opis jest prawidlowy za to ja dowiedzialem sie tego z twojego komentarza. Wez to usun i nie psiuj ludziom ogladania

ocenił(a) film na 7
Amadik100

popieram

Amadik100

"Nigdy go nie schwytano - być może dlatego pseudonim Zodiak do dziś budzi grozę wśród Amerykanów (podobnie jak Kuba Rozpruwacz u Brytyjczyków)." - nadal z opisu z tej strony, tylko tego poniżej - nie przy samym tytule.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
dawid1420

każdy kto słyszał o tym zabójcy chyba to wie

ocenił(a) film na 7
marcin_lendzion

no nie każdy słyszał :D

ocenił(a) film na 5
marcin_lendzion

Ten gość z samochodu co przeżył go rozpoznał pod koniec filmu, więc chyba chodzi o to że ten morderca to jednak ten Leigh Allen.

Reetz

Ktoś tu chyba nie słuchał narratora na końcu filmu

Reetz

Mniej więcej 70% "rozkminiaczy" tematu twierdzi, że Zodiak to zmarły już Leigh Allen.

użytkownik usunięty
dawid1420

1) wchodzisz na stronę o filmie i narzekasz że jest tam opis filmu?
2) to film na faktach, w Pasji też krytykujesz spoilery?

Opis powinien mówić o czym jest film, a nie go spoilerować.
Nie każdy słyszał o tym mordercy, a podawanie zakończenia zawsze jest złe bo to psuje ogladanie

dawid1420

Gościu, nawet dzieciak wie że zodiaka nie ujęto więc czemu w filmie miało by być inaczej? A skoro nie znasz tej legendy...to zainteresuj sie bardziej historia niż pierdołami bo nawet moja babcia wie kto to zodiak

djbasstronic

Nie każdy o tym wie. A film powinien mieć zakończenie, a nie że robią film i nie ma zakończenia bo nie wiadomo kto to zrobił.

MistrzSeller

Skoro film jest oparty na faktach, o ile wiesz co to znaczy to nagle na koniec nie wyciągną sprawcy z dupy bo Ty i inni nie zadowoleni by tak chcieli.

djbasstronic

Gościu dobrze popieprzony jesteś. Jak twierdzisz "zainteresuj się bardziej historią niż pierdołami" to czytanie o ludziach z ogromnymi zaburzeniami psychicznymi, którzy mordują innych jest czymś ciekawym i normalnym? No naprawdę znajomość seryjnych morderców jest bardzo interesującą i pożyteczną wiedzą. Wyświadczasz im durniu przysługę, bo wielu z nich chce być sławnych i dostrzeżonych po swoich czynach.

ocenił(a) film na 10
dawid1420

W opisach "Titanica" też strasznie spojlerują. Myślałem, że jednak dopłyną do NY...

ocenił(a) film na 9
dawid1420

Już mając lat 12 wiedziałem, że tego mordercy nigdy nie schwytano więc nie jest to jakaś sekretna wiedza, a raczej pokroju takiej, że na koniec filmu "Aleksander" umiera Aleksander.

ocenił(a) film na 7
dawid1420

Opis już zmieniony, Twój tekst wciąż bez opisu SPOILER. Dzięki geniuszu...

ocenił(a) film na 10
Pan_Kierowca

Po 5 minutach od zatwierdzenia komentarza nie da się już tego edytować. Tak więc ludzkość pozostanie z tym spojlerem na zawsze. Musimy nauczyć się żyć od nowa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones