PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464479}
6,8 138 021
ocen
6,8 10 1 138021
6,2 21
ocen krytyków
Zombieland
powrót do forum filmu Zombieland

świetny

ocenił(a) film na 10

filmy o zombie są beznadziejne ale ten warto obejrzeć :]

ocenił(a) film na 9
GDK.

Popieram

Arya_1

Zgadzam się z koleżanką!!! Mądre rzeczy prawi!

ocenił(a) film na 9
Pieczona_Kaczka7

Nie wiem czym się tak zachwycasz. Napisałam tylko jedno słowo

Arya_1

JESTEM TWOJĄ FANKĄ!!!!!1

ocenił(a) film na 9
Pieczona_Kaczka7

O RANY TO ŚWIETNIE!!! NAWET SOBIE NIE WYOBRAŻASZ JAK SIĘ CIESZĘ!!! <3

Arya_1

BŁAGAM SPOTKAJMY SIĘ!!! MOIM MARZENIEM JEST POZNAĆ CIĘ OSOBIŚCIE!!

ocenił(a) film na 9
Pieczona_Kaczka7

Hmm.. no nie wiem. Mam bardzo napięty terminarz, ale zobaczę co da się zrobić. Odezwij się za 3 dni, a ja podam ci dokładną datę.

użytkownik usunięty
Arya_1

Ha ha ha. Ta wasza konwersacja jest lepsza niż Zombieland. :DDD

miło mi usłyszeć tak ciepłe słowa :)))) wydajesz się bardzo fajnym gościem. Pozdrawiam cieplutko :))))

użytkownik usunięty
Pieczona_Kaczka7

Cieszę się, że sprawiłem Ci przyjemność :) Ale ja fajny? Mój świat runął. Zawsze uważałem, że jestem przerażający i należy się mnie bać. :D Również pozdrawiam. ;)

ocenił(a) film na 7
GDK.

zgodze się, odstraszył mnie tytuł, pierwsza myśl "ku*wa kolejne badziewie o zombie" ale warto obejrzeć bo przyjemnie się ogląda;]

ocenił(a) film na 7
GDK.

Jest po po prostu mega !

ocenił(a) film na 7
GDK.

Również polecam. Groteska pasuję do zombie. Film był mniej głupawy i bardziej brutalny niż myślałem. Całkiem strawna i dająca się lubić postapokaliptyczna konwencja. Momentami czułem klimat "The Last of Us".

ocenił(a) film na 8
GDK.

Nie lubiłam nigdy filmów o zombie... a tu nagle obejrzałam sobie bo fajnie się zaczynał. Po prostu świetna narracja przeciętnego flegmatyka sprawia ,że film jest konkretnie zabawny! Wysoko go oceniam i z czystym sumieniem mogła bym go komuś polecić.
Temperamenty gł. bohaterów rodem z życia współczesnej młodzieży ;) przynajmniej takiej jakiej ja znam ; - ) Dlatego duży plus.

TrefnaPanna

Dzisiaj leci na polsacie o 22 :D

ocenił(a) film na 3
GDK.

Według mnie to było dziadostwo, a nie dobry film. Nudny, nie śmieszny, bez sensu. Strata czasu

ocenił(a) film na 10
GDK.

To ty chyba nie widziałeś zombie SS ;)))