PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299459}
3,2 425
ocen
3,2 10 1 425
Zone of the Dead
powrót do forum filmu Zone of the Dead

Strefa Śmierci

ocenił(a) film na 3

Marny Horrorek wedlug mnie,coś w stylu Świt Żywych Trupów.Zombie wygladają ok,ale reszta jak dlamnie rozczarowanie.Jest takie coś w Muzyce jak "Cover"dlamnie ten film własnie nim jest pomieszali Noc Żywych Trupów z 1990r z Świtem z 2004r.Gaz powoduje że ożywia zombie i ganianie sie po mieśćie.Wiec powtóże sie Zombiaki wygladaja Super ale to co sie wyprawia w tym filmie Ani nie jest smieszne ani straszne.Film jednym słowem drętwy daje 8/10 za Zombiaki , 2/10 za Scenariusz i wykonanie.

ocenił(a) film na 1
Ziko81

Film katastrofa nakręcony do tego nie normalną kamerą filmową tylko na jakiejś cyfrówce.....ŻENADA

ocenił(a) film na 1
T_REX77

No właśnie. O co tu chodzi? To wygląda jakby to był jakiś film amatorski.

ocenił(a) film na 4
Ziko81

Mi sie podobal, napewno lepszy niz Survival of the dead Romero. Ten dziadek to jest geniusz ale najnowszy of the dead jest do bani. W tym bylo cos nowego. Podobaly mi sie cytaty z bibli na temat zombie xD

Ziko81

Proszę, nie porównuj najlepszego filmu Romero(dawn of the dead) do tego shit'u, gdybyś to porównał/a do land of the dead czy survival of the dead to ok, ale nie do "Dawn of the dead" :((

ocenił(a) film na 4
adamwis25

a mi się land of the dead podobał ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones