PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12032}
5,5 32 571
ocen
5,5 10 1 32571
5,9 14
ocen krytyków
Zoolander
powrót do forum filmu Zoolander

ale z was cioty

użytkownik usunięty

po waszych opiniach to długo sie śmiałem jakie to ludzie głupie są
naprawdę myślicie, że ten film należy brać na poważnie??
kurde, zadnych jaj nie macie
przecież ten film to parodia, a nie kandydat do Oscara

tak swoja drogą, jaaka szydera...
co ten Stiller musi mieć w głowie

ehh..

mi się film podobał, wiadomo, że to nie miało być żadne ah i oh arcydzieło, po prostu lekka komedia. A "magnum" mnie rozwaliło:D

ocenił(a) film na 10

Moze cioty to za mocne slowo, ale faktycznie za niska ocena. Kandydat do oskara.... czemu nie. Film nieslychanie polewkowy. Moim zdaniem najlepsza komedia od czasow nagiej broni i strzelajac smiechem. Niestety wszyscy wola odgrzewane hamburgery w postaci strasznego filmu 3436. Mugatu rzadzi. Peace

ocenił(a) film na 7
Beavis

Zgadzam się w 100 % ! Nie mogę pojąc dlaczego film ma tak niską ocenę, jest naprawdę zabawny i ciągle się coś dzieje! Jak dla mnie najlepszą sceną z filmu jest rozmowa Zoolandera, Hanzela i dziennikarki w domu Hanzela o bulimi i motyw z czytaniem w myślach. Zresztą scen w których się można naprawdę pośmiac jest wiele! 8/10

użytkownik usunięty
wislaktswk1906

Chcialam to powiedziec xDD. Do dzis pamietam ten tekst. ,,Bylam bulimiczka'' na co zoolander z zachwytem ,,Uau, umiesz czytac w myslach?''

ocenił(a) film na 6

Co w tym śmiesznego? Przecież bulimiści czytają w myślach. Poczytaj trochę na Wikipedii i dopiero wtedy nabijaj się z Kultury Duchowej Jang.

TheMirror

'Bulimiści' może i potrafią czytać w myślach

Sam jesteś niedomytą ciotą. Zgadzam się z Tobą, ale nie musisz obrażać innych ludzi parcho:). Każdy ma prawo do swego zdania...

użytkownik usunięty
aqatriel

ludzie czasami popełniają błędy. Przepraszam!!

ocenił(a) film na 6

Your exused!

TheMirror

Co ma znaczyc ten paradny komentarz? To prowokacja, celowe uzycie smsowego raczej skrotu, czy proba popisania sie (nie)znajomoscia angielskiego? WhySoSerious przeprosil po polsku. Poza tym to polskie forum i jak po raz enty czytam tego typu wstawki to az mnie szlag trafia. (I do tego, na litosc boska, z bledami, choc istnieje mozliwosc, ze, chciales sobie ukrocic pisanie). Wiem, ze sie czepiam, ale dla mnie to zenujace i dlatego wtracam swoje trzy grosze, moze komus przemowi to do rozsadku.Gee, hope u wont b mad @ me m8. Dnt plz. Rotf lol, cheez;)

Vam

Tak, to polskie forum. Wypadało by pisać po polsku, nieprawdaż ?

perun_6

A zatem nie zlapales mego lotnego sarkazmu. Boze, Ty widzisz i nie grzmisz.

Vam

Chyba Ty nie załapałaś. Pisanie po polsku o którym tak piszesz, to używanie polskich znaków. Nie ma ich w żadnym słowie w Twoich wypowiedziach. Więc jeśli już przywołujesz do porządku, że to polskie forum to wypadało by pisać prawidłowo po polsku, a nie po łebkach, bo tak wygodniej.

perun_6

Odpowiedz jest prosta: od lat nie mieszkam w kraju i tym samym nie mam polskiej klawiatury:) Nie zmienia to faktu, ze staram sie dbac o poprawnosc gramatyczna, stylistyczna et cetera, et cetera:) wspomne jeszcze ze filmweb to jedyne polskie forum na jakim sie udzielam. Sama lapie sie na tym, ze coraz bardziej zanika mi zasob slownictwa i moze dlatego tak doskwiera mi fakt, ze wielu ludzi nie ma szacunku do tej sposcizny narodowej. Pozdrawiam rodakow:)

Vam

Jeżeli tak dbasz o język jak piszesz to proszę sprawdź jak się pisze "spuścizna" :) Bo to że nie masz polskiej klawiatury to nie zmienia faktu, że jest błąd. Wiem że dawno temu to pisałaś, ale ja znowu mam do takich perełek oko i razi to, aż nadto. Pozdrawiam i przepraszam za czepianie się.

adrklo

O, o, o:) Az sie zarumienilam. Zostanie mi w pamieci, dzieki:) Nigdy nie chcialabym zapomniec. I nie odebralam tego jako czepianie sie. Pozdrawiam.

Vam

Również pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego w 2015 roku :)

Vam

Nie wiem czemu ale twój komentarz zirytował mnie na tyle, że musiałem odpowiedzieć.

Sergij

Coz Ciebie tak zirytowalo? Tez nie uchwyciles aluzji? Po ile wy macie lat, jesli grzecnie moge zapytac? Bez uszczypliwosci:)

Vam

Sposób w jaki skleciłeś/aś ten post.

Sergij

Ok, wiem, ze moge byc irytujaca, ale to raczej nie zamierzenie. Po prostu sama bylam poirytowana. Nie mniej jednak ciesze sie, ze tylko zwracasz na to uwage, a nie wyzywasz mnie od najgorszych. To tez da mi do myslenia, czy aby nie bywam czepialska az nazbyt czesto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones